Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ikon

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu APK

v0.0625

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu Açıklama

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu, büyük bir karınca kolonisini yöneteceğiniz keyifli bir Android oyunu.


Adından da anlayacağınız gibi Pocket Ants simülasyon tabanlı geliştirilmiş bir oyun. Sıradışı olduğu kadar gayet de eğlenceli. Oyundaki göreviniz karınca kolonisini yönetmek ve koloniyi genişletmek. Karıncaların yiyecekleri, kraliçenin beslenmesi, karınca yuvasının büyütülmesi ve yabani diğer canlılara karşı hayatta kalmak gibi zorlu görevleriniz var. Hepsini başarıyla tamamlamak için karınca gibi çalışmanız gerekiyor.


Oldukça sıradışı kurgusu ile dikkat çeken Pocket Ants hem grafikleri hem de akıcı hikayesi sayesinde severek oynayacağınız bir oyun diyebiliriz. Pocket Ants APK dosyasını ücretsiz indirerek karınca kolonizi yönetmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0625

GeliştiriciAriel Software

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi27.01.2021 - 20:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme78

Dosya boyutu 58.7 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10749

GÜVENLİKİndireceğiniz Pocket Ants: Koloni Simülasyonu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ariel.zanyants

APK imzası: a0a49c14a608d257f6ebdab3ba0e347b6afffd03

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pocket Ants: Koloni Simülasyonu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder