Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ikon

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu APK

v0.0625

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu, büyük bir karınca kolonisini yöneteceğiniz keyifli bir Android oyunu.


Adından da anlayacağınız gibi Pocket Ants simülasyon tabanlı geliştirilmiş bir oyun. Sıradışı olduğu kadar gayet de eğlenceli. Oyundaki göreviniz karınca kolonisini yönetmek ve koloniyi genişletmek. Karıncaların yiyecekleri, kraliçenin beslenmesi, karınca yuvasının büyütülmesi ve yabani diğer canlılara karşı hayatta kalmak gibi zorlu görevleriniz var. Hepsini başarıyla tamamlamak için karınca gibi çalışmanız gerekiyor.


Oldukça sıradışı kurgusu ile dikkat çeken Pocket Ants hem grafikleri hem de akıcı hikayesi sayesinde severek oynayacağınız bir oyun diyebiliriz. Pocket Ants APK dosyasını ücretsiz indirerek karınca kolonizi yönetmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Pocket Ants: Koloni Simülasyonu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pocket Ants: Koloni Simülasyonu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri Pocket Ants: Koloni Simülasyonu ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder