Internet Cafe Simulator ikon

Internet Cafe Simulator APK

v1.4

Internet Cafe Simulator, kendinize ait bir işyeri kurup yöneteceğiniz simülasyon tabanlı bir Android oyunudur.


Oyunun adından anlayacağınız gibi işyeriniz bir internet kafe. Size düşen görev dünyanın en iyi internet kafe salonunu işletmek. Müşterilerinizin memnuniyeti, komşu esnaflarla olan iletişiminiz ve dükkanınızın sahibi ile olan ilişkileriniz dahil oyunda birçok detay var. Örneğin, kafeden kazanacağınız parayla iş yerinin kirasını ödemek, komşu esnafla birlikte park yeri kavgası yapmak gibi oldukça sıradan ve gerçekçi görevler bulunuyor.


Internet Cafe Simulator gerçekçi yapısı ile dikkat çeken bir oyun. Android simülasyon oyunları arasında kendine has yapısıyla öne çıkan oyun tamamen ücretsiz. Internet Cafe Simulator APK dosyasını Cepde üzerinden indirerek hemen oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Internet Cafe Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Internet Cafe Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Internet Cafe Simulator ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator ekran görüntüleri Internet Cafe Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Internet Cafe Simulator APK son sürüm güncellemesi ile oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Internet Cafe Simulator için toplam 15 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Internet Cafe Simulator v1.4 için
Yükleniyor inş acilir
Ziyaretçi1 yıl önce Internet Cafe Simulator v1.4 için
Admin hileli mi bu
Ziyaretçi1 yıl önce Internet Cafe Simulator v1.4 için
PARA HILESI VARMI
Ziyaretçi2 yıl önce Internet Cafe Simulator v1.4 için
Guzel oyun
Ziyaretçi2 yıl önce Internet Cafe Simulator v1.0 için
Android 4.1 üzeri diyor benim tablet (android) 4.4 olmasına rağmendosyayı açamıyom