ROLLER COASTER SIMULATOR 3D  ikon

ROLLER COASTER SIMULATOR 3D APK

v8.0

ROLLER COASTER SIMULATOR 3D lunapark keyfini yaşayacağınız eğlenceli bir simülasyon oyunu.

 

Lunapark treni oyunu da diyebileceğimiz kurguya sahip Roller Coaster'daki amacınız, kontrol ettiğiniz treni raylardan çıkarmadan bitiş noktasına ulaştırmak. Trenin tüm kontrolü tamamen sizde, yeri geldiğinde hızlandırmanız yeri geldiğinde yavaşlatmanız gerekiyor. Raylar çok zorlu kıvrımlarla tasarlandığı için zamanlama çok önemli. Doğru yerde doğru hamleler yaparak bitiş noktasına en düşük zamanda ulaşabilirsiniz.

 

ROLLER COASTER SIMULATOR 3D kontrolleri gayet basit. Ekranın sağında gaz ve fren butonu, sol tarafında ise yön butonu var. Treni yönlendirmek sizin için pek iyi sonuçlar doğurmayabilir, eğer treni fazla döndürürseniz raylardan aşağıya düşmeniz mümkün. ROLLER COASTER SIMULATOR 3D'nin grafikleri gayet başarılı. Oyun eğlencesiyle de zaman geçirmek için oldukça ideal. ROLLER COASTER SIMULATOR 3D APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

ROLLER COASTER SIMULATOR 3D  ekran görüntüleri ROLLER COASTER SIMULATOR 3D  ekran görüntüleri ROLLER COASTER SIMULATOR 3D  ekran görüntüleri ROLLER COASTER SIMULATOR 3D  ekran görüntüleri ROLLER COASTER SIMULATOR 3D  ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder