Wonder Park Magic Rides ikon

Wonder Park Magic Rides APK

v0.1.3

Wonder Park Magic Rides Açıklama

Wonder Park Magic Rides oyunu ile hayallerinizdeki lunaparkı oluşturun.


Kendi lunaparkınızı kurup geliştireceğiniz oyun, hayal gücünü harekete geçiren eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkıyor. Lunapark trenlerinden el sanatlarına, dönme dolaptan çarpışan arabalara kadar bir lunaparkta olmasını isteyeceğiniz her şey Wonder Park Magic Rides oyununda var. Üstelik, hepsi sizin zevkinize göre geliştirilebiliyor.


Wonder Park Magic Rides'ta kuracağınız lunaparkın geliştirmesi ve işletmesi tamamen size ait. Yani, lunaparkı hem eğlenmek hem de para kazanmak için kuruyorsunuz. Parkınızı ziyaret eden insanlar mutlu olduğu sürece daha çok ziyaretçi çekiyor ve bu nedenle daha yüksek paralar kazanıyorsunuz.


PIXOWL stüdyosunun geliştirdiği Wonder Park Magic Rides tamamen ücretsiz. Android lunapark oyunları arasında yer alan oyunun grafikleri ve simülasyon modellemesi gayet başarılı. Wonder Park Magic Rides APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen kendi parkınızı inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.1.3

GeliştiriciPIXOWL INC.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi07.08.2019 - 11:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme68

Dosya boyutu 86.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9800

GÜVENLİKİndireceğiniz Wonder Park Magic Rides APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.pixowl.wonderpark

APK imzası: e16828463f2102d7f832aeb41e3d8fedd497eca0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder