Wonder Park Magic Rides ikon

Wonder Park Magic Rides

v0.1.3

Wonder Park Magic Rides oyunu ile hayallerinizdeki lunaparkı oluşturun.


Kendi lunaparkınızı kurup geliştireceğiniz oyun, hayal gücünü harekete geçiren eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkıyor. Lunapark trenlerinden el sanatlarına, dönme dolaptan çarpışan arabalara kadar bir lunaparkta olmasını isteyeceğiniz her şey Wonder Park Magic Rides oyununda var. Üstelik, hepsi sizin zevkinize göre geliştirilebiliyor.


Wonder Park Magic Rides'ta kuracağınız lunaparkın geliştirmesi ve işletmesi tamamen size ait. Yani, lunaparkı hem eğlenmek hem de para kazanmak için kuruyorsunuz. Parkınızı ziyaret eden insanlar mutlu olduğu sürece daha çok ziyaretçi çekiyor ve bu nedenle daha yüksek paralar kazanıyorsunuz.


PIXOWL stüdyosunun geliştirdiği Wonder Park Magic Rides tamamen ücretsiz. Android lunapark oyunları arasında yer alan oyunun grafikleri ve simülasyon modellemesi gayet başarılı. Wonder Park Magic Rides APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen kendi parkınızı inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.1.3

GeliştiriciPIXOWL INC.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi07.08.2019 - 11:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme66

Dosya boyutu 84.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9800

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder