Wonder Park Magic Rides ikon

Wonder Park Magic Rides APK

v0.1.3

Wonder Park Magic Rides oyunu ile hayallerinizdeki lunaparkı oluşturun.


Kendi lunaparkınızı kurup geliştireceğiniz oyun, hayal gücünü harekete geçiren eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkıyor. Lunapark trenlerinden el sanatlarına, dönme dolaptan çarpışan arabalara kadar bir lunaparkta olmasını isteyeceğiniz her şey Wonder Park Magic Rides oyununda var. Üstelik, hepsi sizin zevkinize göre geliştirilebiliyor.


Wonder Park Magic Rides'ta kuracağınız lunaparkın geliştirmesi ve işletmesi tamamen size ait. Yani, lunaparkı hem eğlenmek hem de para kazanmak için kuruyorsunuz. Parkınızı ziyaret eden insanlar mutlu olduğu sürece daha çok ziyaretçi çekiyor ve bu nedenle daha yüksek paralar kazanıyorsunuz.


PIXOWL stüdyosunun geliştirdiği Wonder Park Magic Rides tamamen ücretsiz. Android lunapark oyunları arasında yer alan oyunun grafikleri ve simülasyon modellemesi gayet başarılı. Wonder Park Magic Rides APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen kendi parkınızı inşa etmeye başlayabilirsiniz.

Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri Wonder Park Magic Rides ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder