[PROJECT:OFFROAD] ikon

[PROJECT:OFFROAD] APK

v90

[PROJECT:OFFROAD], geniş oyun modu seçenekleri ve başarılı fizik yapısıyla dikkat çeken bir araç sürme simülasyonudur.

 

Offroad tarzı 4 ve 8 çeker arabalarla oynayacağınız oyunda onlarca bölüm bulunuyor. Başlangıçtan itibaren seçtiğiniz araçla birlikte zorlu pistleri tamamlamanız gerek. [PROJECT:OFFROAD]'ın en ilgi çeken özelliği offroad'ı hem doğa gibi açık pistte, hem de çeşitli engellere sahip platformlarda yapabiliyor olmanız. Görev moduna başlamadan önce serbest sürüşte offroad yeteneklerinizi geliştirebilir ve böylece görevleri daha kolay bitirebilirsiniz.

 

[PROJECT:OFFROAD] oynaması ücretsiz bir oyun. Başarılı grafik ve kaliteli fizik yapısı ile oynamaktan keyif alacağınız oyuna ait [PROJECT:OFFROAD] APK dosyasını indirerek offroad yarışlarına katılabilirsiniz.

[PROJECT:OFFROAD] nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. [PROJECT:OFFROAD] APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
[PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder