[PROJECT:OFFROAD] ikon

[PROJECT:OFFROAD]

v90

[PROJECT:OFFROAD], geniş oyun modu seçenekleri ve başarılı fizik yapısıyla dikkat çeken bir araç sürme simülasyonudur.

 

Offroad tarzı 4 ve 8 çeker arabalarla oynayacağınız oyunda onlarca bölüm bulunuyor. Başlangıçtan itibaren seçtiğiniz araçla birlikte zorlu pistleri tamamlamanız gerek. [PROJECT:OFFROAD]'ın en ilgi çeken özelliği offroad'ı hem doğa gibi açık pistte, hem de çeşitli engellere sahip platformlarda yapabiliyor olmanız. Görev moduna başlamadan önce serbest sürüşte offroad yeteneklerinizi geliştirebilir ve böylece görevleri daha kolay bitirebilirsiniz.

 

[PROJECT:OFFROAD] oynaması ücretsiz bir oyun. Başarılı grafik ve kaliteli fizik yapısı ile oynamaktan keyif alacağınız oyuna ait [PROJECT:OFFROAD] APK dosyasını indirerek offroad yarışlarına katılabilirsiniz.

[PROJECT:OFFROAD] nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. [PROJECT:OFFROAD] APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
[PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri [PROJECT:OFFROAD] ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv90

GeliştiriciBYCODEC GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.02.2019 - 11:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme155

Dosya boyutu 175 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9437

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder