Plague inc ikon

Plague inc APK

v1.16.3

Dünyaya yayılan veba virüsünü durdurmak için gerekli olan DNA bileşenlerini tek üretebilecek kişi sizsiniz. Dünyanın çeşitli yerlerindeki sağlık merkezlerinde geliştireceğiniz panzehirler veba virüsünün yayılmasını yavaşlatmalı ve en sonunda onu yok etmeli. Siz ne kadar hızlı olursanız, virüs de o kadar etkisini kaybedecek.


Veba dışında 12'den fazla farklı hastalık türünün de yer aldığı oyun, yüksek kalite grafikleri ve size yardımcı asistanlarıyla dikkat çekiyor. Geliştirdiğiniz tüm panzehirleri ileriki zamanlarda tekrar kullanmak veya daha iyi hale getirebilmeniz için kaydetmenizi sağlayan oyunda her an yeni virüs salgınları başlayabilir. Bu virüslere karşı her zaman hazır olmalısınız.


Miniclip ekibinin geliştirdiği Plague dünya üzerinde milyonlarca kişinin severek oynadığı bir oyun durumunda. Hemen oynamak veya oyunu güncellemek için Plague inc APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Plague inc ekran görüntüleri Plague inc ekran görüntüleri Plague inc ekran görüntüleri Plague inc ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

İki yeni senaryo eklenmiş,

Yeni masa tarzı mini oyun eklenmiş,

Yeni bilim inkarı senaryosu eklenmiş.

Yorumlar

Plague inc için toplam 26 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Plague inc v1.13.4 için
Bence burdan indirme googleden indir
Safiye koç5 yıl önce Plague inc v1.13 için
Gogleplayı olmayanlar hem aptoide uygulaması var hemde burdan indirebilir ama ben en çok burdan indiriyorum bide bu oyun durduruldu diyo açılmıyo
Ziyaretçi5 yıl önce Plague inc v1.12.2 için
Guzel oyun super tavsiye ederim
Ziyaretçi5 yıl önce Plague inc (modlu bölümler açık) v1.8.2 için
Bu yer olmasa ben bitmistim çünkü google playdan indiremiyorum çok sağolun!
66fb20025 yıl önce Plague inc için
Hilelimi ? Siteniz çok işime yarıyor çok saolun