Trucker Joe ikon

Trucker Joe

v0.0.77

Trucker Joe kamyon ve tırlarla yük taşımacılığı yaptığınız bir simülasyon oyunu.

 

Oyunda eski bir kamyon satın alan şoför Joe'ye yük taşımacılığına yardımcı oluyor ve para kazanmasını sağlıyorsunuz. Bazen beton harcı, bazen demir döküm bazen de yakıt taşıyacağınız Trucker Joe, bir oyun haritası yerine düz bir platform sunuyor. Platformların başlangıç noktası yük dolum tesisleri, bitiş noktası ise yükün gideceği yer oluyor. Bu iki nokta arasında taşıdığınız mala zarar vermeden, kurallara uyarak ilerliyor ve bölümü başarıyla tamamlıyorsunuz. Taşımacılıktan kazanacağınız paralarla farklı taşımacılık işlerinde kullanacağınız kamyon veya tırlar satın alabiliyorsunuz, bu şekilde görevleriniz çeşitlenmiş oluyor.

 

Kamyon ve tır simülasyonu oyunu Trucker Joe ücretsiz olarak oynanabiliyor; grafik kalitesi de yeterli seviyede, en azından göz yormuyor. Araç simülasyonu oyunlarını seviyorsanız, Trucker Joe değerlendirebileceğiniz kalitede bir oyun.

Trucker Joe ekran görüntüleri Trucker Joe ekran görüntüleri Trucker Joe ekran görüntüleri Trucker Joe ekran görüntüleri Trucker Joe ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.77

GeliştiriciSundrum Development

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi19.11.2017 - 14:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme290

Dosya boyutu 13.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7957

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder