Master of Parking ikon

Master of Parking APK

v1.22

Master of Parking oyunuyla gerçekçi sürüş ve park etme simülasyonu sizi bekliyor. Master of Parking APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.

 

Araba park etmekte usta mısınız? Master of Parking başarılı simülasyon yapısı ile severek oynayacağınız bir Android park etme oyunudur. Oyunda dikkat çeken en iyi özellik, gaz pedalının ivme kontrolüne sahip olması. Bu sayede aracınızın hızını tamamen kontrol ederek gereken gazı ayarlıyor ve park edebiliyorsunuz.

 

Oyun içerisinde toplamda 200'den fazla park etme bölümü yer alıyor. Kolaydan zora doğru ilerleyen seviyelerde hunilere ve diğer araçlara park etmeden tamamlayacağınız her bölümü başarıyla geçmiş oluyorsunuz. Master of Parking'te tüm arabalar SUV ve büyük olduğu için arabaları park etmek biraz daha zor, ancak oldukça eğlenceli. Başarıyla tamamladığınız her bölümden sonra kazanacağınız ödül puanlarıyla yeni SUV arabalar alarak garajınızı genişletebilirsiniz.

 

Master of Parking'te üç farklı kamera modu ve detaylı grafik modellemesi var. Oynarken hassas kontroller arabanın tüm kontrolünü size veriyor ve işinizi kolaylaştırıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Master of Parking APK indirin ve kurun. İyi eğlenceler. 

Master of Parking ekran görüntüleri Master of Parking ekran görüntüleri Master of Parking ekran görüntüleri Master of Parking ekran görüntüleri Master of Parking ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder