Master of Parking: SUV ikon

Master of Parking: SUV APK

v19

Master of Parking: SUV Açıklama

Master of Parking oyunuyla gerçekçi sürüş ve park etme simülasyonu sizi bekliyor. Master of Parking APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın.


Araba park etmekte usta mısınız? Master of Parking başarılı simülasyon yapısı ile severek oynayacağınız bir Android park etme oyunudur. Oyunda dikkat çeken en iyi özellik, gaz pedalının ivme kontrolüne sahip olması. Bu sayede aracınızın hızını tamamen kontrol ederek gereken gazı ayarlıyor ve park edebiliyorsunuz.


Oyun içerisinde toplamda 200'den fazla park etme bölümü yer alıyor. Kolaydan zora doğru ilerleyen seviyelerde hunilere ve diğer araçlara park etmeden tamamlayacağınız her bölümü başarıyla geçmiş oluyorsunuz. Master of Parking'te tüm arabalar SUV ve büyük olduğu için arabaları park etmek biraz daha zor, ancak oldukça eğlenceli. Başarıyla tamamladığınız her bölümden sonra kazanacağınız ödül puanlarıyla yeni SUV arabalar alarak garajınızı genişletebilirsiniz.


Master of Parking'te üç farklı kamera modu ve detaylı grafik modellemesi var. Oynarken hassas kontroller arabanın tüm kontrolünü size veriyor ve işinizi kolaylaştırıyor. Tamamen ücretsiz olan oyunu oynamak için Master of Parking APK indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Master of Parking APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni seviyeler ve SUV araba modelleri eklenmiş, arabalar için park sensörü eklenmiş, yeni bir şehir eklenmiş.

Master of Parking: SUV ekran görüntüleri Master of Parking: SUV ekran görüntüleri Master of Parking: SUV ekran görüntüleri Master of Parking: SUV ekran görüntüleri Master of Parking: SUV ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv19

GeliştiriciYom

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi29.01.2019 - 11:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme173

Dosya boyutu 39.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9298

GÜVENLİKİndireceğiniz Master of Parking: SUV APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.yom.masterofparkingsuv

APK imzası: 6e1115f00d878f78f03fa9fec76b6934930b1673

Master of Parking: SUV eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Master of Parking: SUV versiyonları:
  • 1. Master of Parking v1.22

Master of Parking: SUV nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Master of Parking: SUV APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder