Townsmen ikon

Townsmen APK

v1.14.7

Townsmen Açıklama

Handy Games tarafından geliştirilen Townsmen, küçük köyünüzü büyük bir metropole dönüştüreceğiniz başarılı bir simülasyon oyunudur.


Orta Çağ mimarisine sahip olan şehir kurma oyunu Townsmen'de küçük bir köyle oyuna başlıyor ve onu Orta Çağ'ın en büyük metropollerinden birisi yapmaya çalışıyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan madenleri toplamak, tarım ürünleri yetiştirmek ve köy halkından vergi toplamak gibi birçok gelir kaynağınız var. Köyünüzün gelişimine bağlı olarak geliriniz de artıyor ve şehir inşasına başlıyorsunuz.


Orta Çağ Avrupa'sına uygun onlarca mimari tarza sahip binaları inşa ederken düşmanlarınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Rakip oyunculardan oluşan bu düşmanlar şehrinizi işgal etmek ve yağmalamak için fırsat bekliyorlar. Şehrin stratejik noktalarına inşa edeceğiniz askeri üs ve savunma birimleriyle yapılacak bir saldırıyı önleyebilirsiniz. Aynı zamanda güçlü bir ordu diğer köyleri işgal ederken de işinizi kolaylaştıracak.


Köy ve şehir inşa simülasyonu Townsmen farklı oyun senaryolarıyla gayet doyurucu bir içeriğe sahip. Grafik kalitesindeki başarı ve sezgisel oyun kontrolleri gayet keyifli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan Townsmen APK dosyasını indirerek küçük köyünüzü geliştirmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Townsmen APK son sürüm güncellemesinde oyunda yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş.

Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14.7

GeliştiriciHandyGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi23.01.2018 - 11:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme103

Dosya boyutu 100 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8167

GÜVENLİKİndireceğiniz Townsmen APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hg.townsmen7free

APK imzası: 896ba48624175c82ca06ceabe1ba06578881b4ea

Townsmen eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Townsmen versiyonları:
  • 1. Townsmen v1.12.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Townsmen için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Townsmen v1.12.0 için
Turkce yok