Townsmen ikon

Townsmen APK

v1.12.0

Handy Games tarafından geliştirilen Townsmen, küçük köyünüzü büyük bir metropole dönüştüreceğiniz başarılı bir simülasyon oyunudur.

 

Orta Çağ mimarisine sahip olan şehir kurma oyunu Townsmen'de küçük bir köyle oyuna başlıyor ve onu Orta Çağ'ın en büyük metropollerinden birisi yapmaya çalışıyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan madenleri toplamak, tarım ürünleri yetiştirmek ve köy halkından vergi toplamak gibi birçok gelir kaynağınız var. Köyünüzün gelişimine bağlı olarak geliriniz de artıyor ve şehir inşasına başlıyorsunuz.

 

Orta Çağ Avrupa'sına uygun onlarca mimari tarza sahip binaları inşa ederken düşmanlarınıza da dikkat etmeniz gerekiyor. Rakip oyunculardan oluşan bu düşmanlar şehrinizi işgal etmek ve yağmalamak için fırsat bekliyorlar. Şehrin stratejik noktalarına inşa edeceğiniz askeri üs ve savunma birimleriyle yapılacak bir saldırıyı önleyebilirsiniz. Aynı zamanda güçlü bir ordu diğer köyleri işgal ederken de işinizi kolaylaştıracak.

 

Köy ve şehir inşa simülasyonu Townsmen farklı oyun senaryolarıyla gayet doyurucu bir içeriğe sahip. Grafik kalitesindeki başarı ve sezgisel oyun kontrolleri gayet keyifli bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan Townsmen APK dosyasını indirerek küçük köyünüzü geliştirmeye başlayabililrsiniz. İyi eğlenceler.

Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri Townsmen ekran görüntüleri

Yorumlar

Townsmen için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Townsmen v1.12.0 için
Turkce yok