World Building Craft ikon

World Building Craft APK

v1.5

World Building Craft, simülasyon tabanlı başarılı bir sandbox oyunudur.


Android açık dünya oyunları arasında oldukça popüler olan World Building Craft, Minecraft ve Roblox gibi blok yapı oyunudur. Bildiğiniz gibi bu tür Sandbox oyunları oyuncuların hayal dünyasını temel alıyor, yani hayalinizde ne varsa World Building Craft gibi oyunlarda inşa edebiliyorsunuz. 8-bit piksel grafiklerle geliştirilen oyunda hem önceden tasarlanmış hem de kendi tasarlayacağınız binalar var. Ayrıca karakter gelişimi ile oyunda kendinize özel açık bir sanal dünya kurabiliyorsunuz.


Android sandbox oyunlarında olduğu gibi World Building Craft'ta da kaynak toplama ve el sanatı inşası öne çıkıyor. World Building Craft APK dosyasını indirip kurduktan sonra kendi dünyanızı oluşturarak oyuna başlıyorsunuz. Daha sonra kaynak toplama, dünya keşfi ve blok inşası macerası başlıyor. Milyonlarca oyuncu tarafından oynanan oyunu hemen oynamak için World Building Craft APK dosyasını Cepde üzerinden indirip kurabilirsiniz. İyi oyunlar.

World Building Craft ekran görüntüleri World Building Craft ekran görüntüleri World Building Craft ekran görüntüleri World Building Craft ekran görüntüleri World Building Craft ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder