CarSim M5 & C63 ikon

CarSim M5 & C63 APK

v1.21

CarSim M5 & C63 oyunu ile spor arabaların sürüş keyfini yaşayın.


BMW M5 ve Mercedes C63 modelleriyle oynayacağınız oyun, aslında tam bir araç sürme simülasyonu oyunu. Oyun içerisinde büyük bir şehir haritası var ve bu arabalardan birisini seçerek şehirde istediğiniz gibi gezebiliyorsunuz. CarSim gerçek zamanlı olduğu için şehirde oyunu oynayan diğer oyuncularla da karşılaşmanız mümkün.


CarSim M5 & C63'te iki farklı oyun modu bulunuyor: Bunlardan birincisi, trafik modu. Bu modda şehrin yoğun trafiğinde kurallara uygun bir şekilde arabanızı sürmeniz gerekiyor. Diğer oyun modu ise çevrimiçi mod. Bu da gerçek oyuncularla beraber şehirde kesintisiz olarak araba sürdüğünüz oyun modu. Her iki modda da araba sürmenize bağlı olarak oyun içi para puanı kazanıyorsunuz. Bu puanlarla da arabanızı modifiye edebilir veya diğer modele geçiş yapabilirsiniz.


CarSim M5 & C63 tamamen ücretsiz bir oyun. Android araba sürme oyunları arasında M5 ve C63 modellerini sürmenizi sağlayan tek oyun olan oyunu oynamak için CarSim M5 & C63 APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

CarSim M5 & C63 ekran görüntüleri CarSim M5 & C63 ekran görüntüleri CarSim M5 & C63 ekran görüntüleri CarSim M5 & C63 ekran görüntüleri CarSim M5 & C63 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder