Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 ikon

Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19

v1.5

Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19, traktörünüzle taşımacılık görevlerini yerine getireceğiniz simülasyon oyunudur.


Bir çiftlikte traktör şoförü olarak görevlisiniz ve işiniz traktörle çiftlik malzemelerini taşımak. Kereste, tarım ürünleri ve çiftlik için gerekli olan hemen her şey taşıdığınız malzemeler arasında. Taşıma sırasında belli bir süreniz oluyor, bu süreyi bitirmeden görevi tamamlamanız şart. Aksi halde eksi puan alıyor ve seviye ilerleyemiyorsunuz.


Android traktör sürme oyunları arasında Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 oldukça popüler bir oyun. Simülasyon yapısı ve kontroller gayet başarılı ancak grafikler için aynı şeyi söyleyemeyiz, biraz daha kaliteli olabilirdi. Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 ekran görüntüleri Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 ekran görüntüleri Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 ekran görüntüleri Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 ekran görüntüleri Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5

GeliştiriciFrenzy Games Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi18.07.2019 - 12:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme91

Dosya boyutu 50.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9769

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder