Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü ikon

Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü APK

v1.6

Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü Açıklama

Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19, traktörünüzle taşımacılık görevlerini yerine getireceğiniz simülasyon oyunudur.


Bir çiftlikte traktör şoförü olarak görevlisiniz ve işiniz traktörle çiftlik malzemelerini taşımak. Kereste, tarım ürünleri ve çiftlik için gerekli olan hemen her şey taşıdığınız malzemeler arasında. Taşıma sırasında belli bir süreniz oluyor, bu süreyi bitirmeden görevi tamamlamanız şart. Aksi halde eksi puan alıyor ve seviye ilerleyemiyorsunuz.


Android traktör sürme oyunları arasında Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 oldukça popüler bir oyun. Simülasyon yapısı ve kontroller gayet başarılı ancak grafikler için aynı şeyi söyleyemeyiz, biraz daha kaliteli olabilirdi. Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 APK dosyasını indirerek oyunu hemen oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü APK son sürüm güncellemesinde, sonsuz sürüş modu eklenmiş, yeni oyun seviyeleri eklenmiş, yeni traktör modelleri eklenmiş, yeni görevler eklenmiş.

Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü ekran görüntüleri Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü ekran görüntüleri Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü ekran görüntüleri Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü ekran görüntüleri Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6

GeliştiriciFrenzy Games Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi18.07.2019 - 12:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme118

Dosya boyutu 64.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9769

GÜVENLİKİndireceğiniz Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.frenzygames.farm.tractor.cargo.transport.drivinig.sim

APK imzası: 9bb3df8c2dd1459cbebe3a0818f04f29926ed698

Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Çiftlik Traktör Kargo Sürüş Simulatörü versiyonları:
  • 1. Çiftlik traktörü kargo sürüş simülatörü 19 v1.5

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder