Harvest Town ikon

Harvest Town APK

v1.1.8

Harvest Town, Android için geliştirilen başarılı bir tarım simülasyonu oyunudur.


Çiftlik oyunlarının klasikleri arasında yer alan Harvest Town geniş içeriği ve akıcı oyun kurgusu ile öne çıkıyor. Oyun hikayesi yaşlı bir adamın çiftçilik macerası ile başlıyor. RPG tabanlı gelişim seçenekleri sayesinde çiftliğinizi istediğiniz gibi geliştirme şansınız var. Hatta ilerleyen seviyelerde tam bir çiftlik kasabası bile kurmanız mümkün. Yapmanız gereken tarım ürünlerini zamanında hasat etmek ve günlük görevleri tamamlamak.


Harvest Town yıllar önce bilgisayarlarda piyasaya çıkmış bir oyun, ancak Android için geliştirilen mobil sürüm özellikleri tamamen aynı. Hayvanların bakımı, farklı mevsimlere özgü tarım ürünleri, geniş çiftlik evi ve traktör gibi tarım makinalarının hepsi mobil sürümde de bulunuyor. Bu sayede oldukça geniş bir oyun içeriği ile sürükleyici bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.


Android çiftlik oyunları arasında en başarılı oyunlar arasında yer alan Harvest Town tamamen ücretsiz. Harvest Town APK dosyasını hızlıca indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Harvest Town nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Harvest Town APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder