Harvest Town ikon

Harvest Town APK

v2.6.8

Harvest Town Açıklama

Harvest Town, Android için geliştirilen başarılı bir tarım simülasyonu oyunudur.


Çiftlik oyunlarının klasikleri arasında yer alan Harvest Town geniş içeriği ve akıcı oyun kurgusu ile öne çıkıyor. Oyun hikayesi yaşlı bir adamın çiftçilik macerası ile başlıyor. RPG tabanlı gelişim seçenekleri sayesinde çiftliğinizi istediğiniz gibi geliştirme şansınız var. Hatta ilerleyen seviyelerde tam bir çiftlik kasabası bile kurmanız mümkün. Yapmanız gereken tarım ürünlerini zamanında hasat etmek ve günlük görevleri tamamlamak.


Harvest Town yıllar önce bilgisayarlarda piyasaya çıkmış bir oyun, ancak Android için geliştirilen mobil sürüm özellikleri tamamen aynı. Hayvanların bakımı, farklı mevsimlere özgü tarım ürünleri, geniş çiftlik evi ve traktör gibi tarım makinalarının hepsi mobil sürümde de bulunuyor. Bu sayede oldukça geniş bir oyun içeriği ile sürükleyici bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.


Android çiftlik oyunları arasında en başarılı oyunlar arasında yer alan Harvest Town tamamen ücretsiz. Harvest Town APK dosyasını hızlıca indirerek oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Harvest Town APK son sürüm güncellemesinde yeni bir hikaye ve bahar mevsimine özel yeni etkinlikler eklenmiş.

Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri Harvest Town ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.8

GeliştiriciQY Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi25.07.2019 - 22:17

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme52

Dosya boyutu 607 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9781

GÜVENLİKİndireceğiniz Harvest Town APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.harvest.android.gr

APK imzası: bb724808241294bf10c5cc527abe53310de4da48

Harvest Town eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Harvest Town versiyonları:
  • 1. Harvest Town v1.1.8

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Harvest Town oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Harvest Town nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Harvest Town APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder