Farmer Sim 2018 ikon

Farmer Sim 2018 APK

v1.8.0

Farmer Sim 2018 Açıklama

Farmer Sim 2018 oyunuyla kendi tarlalarınızı traktör ile sürerek ekim işlemine hazır hale getirdikten sonra ekmek istediğiniz ürünün tohumunu yine traktörünüze bağlacagınız alet ile ekecek, ekin yetiştikten sonra biçme makinası ile ürünü hasat edeceksiniz.


Farmer Sim 2018 oyununda bulunan traktör ve biçer makinasını kullanmak son derece eğlenceli, ekim ya da biçme işlemleri uzun sürdüğü için biraz sıkıcı olabiliyor ancak bunu da oyunda yer alan oto moduna alarak hızlandırabilirsiniz. Çiftliğinizde yetiştirerek elde ettiğiniz ürünleri satarak para kazanabiliyorsunuz. Size ait olan çiftlikteki hayvanları ile de ilgilenmeniz gerekecek.


Farmer Sim 2018 oyununda yalnızca tarla işleri ile olduğu kadar yük taşıma işleri yaparak da oyunu daha eğlenceli hale getirebilir ve para kazanabilirsiniz. Tüm bu işleri yapmak oldukça kolay, oyunun dili ne kadar yabancı da olsa oyunu takip ettiğiniz sürece neyi ne zaman yapacağınızı çabucak anlayabiliyorsunuz. Farmer Sim 2018 APK dosyasını sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de kendi çiftliğinizde çalışmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Bazı telefon modellerinde yaşanan çökme sorunları düzeltilmiş.

Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri
Artıları

Kolay öğrenebilirlik ve oynayabilirlik. 

Kaliteli grafik ve ses efektleri. 

 

Eksileri

Reklam gösterimi çok fazla.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.0

GeliştiriciOvidiu Pop

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi25.11.2017 - 22:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme9854

Dosya boyutu 101 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 7977

GÜVENLİKİndireceğiniz Farmer Sim 2018 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ovilex.farmersim2018

Farmer Sim 2018 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Farmer Sim 2018 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.2

17 kullanıcı oyuna göre

Farmer Sim 2018 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Farmer Sim 2018 v1.8.0 için
Köyün çok güzel