Farmer Sim 2018 ikon

Farmer Sim 2018

v1.8.0

Farmer Sim 2018 oyunuyla kendi tarlalarınızı traktör ile sürerek ekim işlemine hazır hale getirdikten sonra ekmek istediğiniz ürünün tohumunu yine traktörünüze bağlacagınız alet ile ekecek, ekin yetiştikten sonra biçme makinası ile ürünü hasat edeceksiniz.

 

Farmer Sim 2018 oyununda bulunan traktör ve biçer makinasını kullanmak son derece eğlenceli, ekim ya da biçme işlemleri uzun sürdüğü için biraz sıkıcı olabiliyor ancak bunu da oyunda yer alan oto moduna alarak hızlandırabilirsiniz. Çiftliğinizde yetiştirerek elde ettiğiniz ürünleri satarak para kazanabiliyorsunuz. Size ait olan çiftlikteki hayvanları ile de ilgilenmeniz gerekecek.

 

Farmer Sim 2018 oyununda yalnızca tarla işleri ile olduğu kadar yük taşıma işleri yaparak da oyunu daha eğlenceli hale getirebilir ve para kazanabilirsiniz. Tüm bu işleri yapmak oldukça kolay, oyunun dili ne kadar yabancı da olsa oyunu takip ettiğiniz sürece neyi ne zaman yapacağınızı çabucak anlayabiliyorsunuz. Farmer Sim 2018 APK dosyasını sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de kendi çiftliğinizde çalışmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Farmer Sim 2018 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Farmer Sim 2018 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Bazı telefon modellerinde yaşanan çökme sorunları düzeltilmiş.

Artıları

Kolay öğrenebilirlik ve oynayabilirlik. 

Kaliteli grafik ve ses efektleri. 

 

Eksileri

Reklam gösterimi çok fazla.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.8.0

GeliştiriciOvidiu Pop

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi25.11.2017 - 22:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme6452

Dosya boyutu 98.9 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 7977

Güvenlik seçicileri
Farmer Sim 2018 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Farmer Sim 2018 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Farmer Sim 2018 v1.8.0 için
Köyün çok güzel