Farmer Sim 2018

Farmer Sim 2018

v1.4.0

Farmer Sim 2018 oyunu bir çiftlik simülatürü oyunu yani, kendi tarlalarınızı traktör ile sürerek ekim işlemine hazır hale getirdikten sonra ekmek istediğiniz ürünün tohumunu yine traktörünüze bağlacagınız alet ile ekecek, ekin yetiştikten sonra biçme makinası ile ürünü hasat edeceksiniz. Elde ettiğiniz ürünleri satarak para kazanabiliyorsunuz. Size ait olan çiftlikteki hayvanları ile de ilgilenmeniz gerekecek. Farmer Sim 2018 oyununda bulunan traktör ve biçer makinasını kullanmak son derece eğlenceli, ekim ya da biçme işlemleri uzun sürdüğü için biraz sıkıcı olabiliyor ancak bunu da oyunda yer alan oto moduna alarak hızlandırabilirsiniz.

Farmer Sim 2018 oyununda yalnızca tarla işleri ile olduğu kadar yük taşıma işleri yaparak da oyunu daha eğlenceli hale getirebilir ve para kazanabilirsiniz. Tüm bu işleri yapmak oldukça kolay, oyunun dili ne kadar yabancı da olsa oyunu takip ettiğiniz sürece neyi ne zaman yapacağınızı çabucak anlayabiliyorsunuz. Farmer Sim 2018 un APK dosyasını sitemiz üzerinden kolaylıkla indirerek siz de kendi çiftliğinizde çalışmaya başlayabilirsiniz. 

Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri Farmer Sim 2018 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hata düzeltmeleri yapılmış.

Sevdik

Kolay öğrenebilirlik ve oynayabilirlik. 

Kaliteli grafik ve ses efektleri. 

 

Sevmedik

Reklam içeriyor. 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciOvidiu Pop

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme964

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 99.8 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 7977

Farmer Sim 2018 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder