Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ikon

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap APK

v1.0.101

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap Açıklama

Seaport oynamaktan keyif alacağınız eğlenceli bir denizcilik simülasyonu oyunudur.


Sakin ve akıcı bir oyun deneyimi sunan Seaport'ta denizcilik görevlerini yerine getirerek sahip olduğunuz limanı büyütüyor ve gerçek oyuncularla ticaret yapıyorsunuz. Limanda yer alan binalar, ticaret gemileri ve mal üretimi dahil her şeyi tamamlamak sizin göreviniz. Oyunun başında ihtiyacınız olan parayı bulmak için geminizle beraber açık denizlere çıkıyor ve hazine bulmaya çalışıyorsunuz. Daha sonraki bölümlerde ise daha çok para kazanmak ve limanı büyütmek için gemilerinizle taşımacılık yapıyor ve ticaretinizi ilerletiyorsunuz.


Seapor'ta dikkat çeken tarihi kişilikler de var. Christopher Columbus ve Amerigo Vespucci gibi açık deniz kaşifleriyle sözleşmeler yaparak onların rehberliğinde daha çok para kazanıyorsunuz. Oyunda para kazanmanın en iyi yanı, gemi filonuzu genişleterek daha çok ticaret yapma şansınızın olması. Ne kadar çok gemiye sahip olursanız, o kadar çok ticaret kazancınız oluyor.


Pixel Federation ekibinin geliştirdiği Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap gayet akıcı ve sezgisel bir kurguya sahip. Seaport APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi limanınızı işletmeye hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Seaport son sürüm APK güncellemesinde yeni bir deniz etkinliği eklenmiş. Büyük gemiler ve görevler kazanacağınız bu turnuva gerçek oyunculu olarak oynanıyor.

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.101

GeliştiriciPixel Federation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi08.01.2019 - 20:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme87

Dosya boyutu 51.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9259

GÜVENLİKİndireceğiniz Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: air.com.pixelfederation.seaport.explore.collect.trade

APK imzası: 0ad3068c5ce36e1c699fcf81fcb1bafae3030d90

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap versiyonları:
  • 1. Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap v1.0.58

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder