Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ikon

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap APK

v1.0.101

Seaport oynamaktan keyif alacağınız eğlenceli bir denizcilik simülasyonu oyunudur.


Sakin ve akıcı bir oyun deneyimi sunan Seaport'ta denizcilik görevlerini yerine getirerek sahip olduğunuz limanı büyütüyor ve gerçek oyuncularla ticaret yapıyorsunuz. Limanda yer alan binalar, ticaret gemileri ve mal üretimi dahil her şeyi tamamlamak sizin göreviniz. Oyunun başında ihtiyacınız olan parayı bulmak için geminizle beraber açık denizlere çıkıyor ve hazine bulmaya çalışıyorsunuz. Daha sonraki bölümlerde ise daha çok para kazanmak ve limanı büyütmek için gemilerinizle taşımacılık yapıyor ve ticaretinizi ilerletiyorsunuz.


Seapor'ta dikkat çeken tarihi kişilikler de var. Christopher Columbus ve Amerigo Vespucci gibi açık deniz kaşifleriyle sözleşmeler yaparak onların rehberliğinde daha çok para kazanıyorsunuz. Oyunda para kazanmanın en iyi yanı, gemi filonuzu genişleterek daha çok ticaret yapma şansınızın olması. Ne kadar çok gemiye sahip olursanız, o kadar çok ticaret kazancınız oluyor.


Pixel Federation ekibinin geliştirdiği Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap gayet akıcı ve sezgisel bir kurguya sahip. Seaport APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi limanınızı işletmeye hemen başlayın. İyi eğlenceler.

Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri Seaport - Keşfet, Topla & Ticaret Yap ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Seaport son sürüm APK güncellemesinde yeni bir deniz etkinliği eklenmiş. Büyük gemiler ve görevler kazanacağınız bu turnuva gerçek oyunculu olarak oynanıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder