Pocket Build ikon

Pocket Build APK

v4.0.9

Pocket Build Açıklama

Pocket Build APK oyunuyla kendi fantezi dünyanızı inşa edin.


Hayallerinizdeki dünyayı inşa etmeyi hiç düşündünüz mü? Bir çiftlik mi ya da bir kalenin dünya üzerindeki görünüşünü kendi istediğiniz gibi yapmak isterseniz Pocket Build tam size göre. Açık bir dünya haritasının yer aldığı oyunda haritanın herhangi bir yerine istediğiniz her şeyi inşa edebilirsiniz.


Kaleler, hayvanlar, çiftlikler, evler, alışveriş merkezleri, okullar, çitler, kayalar, geniş araziler ve aklınıza gelebilecek onlarca öğeyi bu oyunda bulacaksınız. Üç boyutlu grafiklerle geliştirilen oyun 8-bit pikselleştirilmiş görünümüyle keyifli bir deneyim sunuyor. Sandbox oyunlar kategorisinde kendine özgü yapısı ile milyonlarca oyun severin beğenisini kazanmış durumda. Minecraft Pocket Edition gibi oyun arıyorsanız, Pocket Build kesinlikle telefonunuzda olmalı. Pocket Build APK dosyasını ücretsiz olarak indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Pocket Build ekran görüntüleri Pocket Build ekran görüntüleri Pocket Build ekran görüntüleri Pocket Build ekran görüntüleri Pocket Build ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0.9

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi17.05.2023 - 23:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 193 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11419

GÜVENLİKİndireceğiniz Pocket Build APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: moonbear.PocketBuild

APK imzası: kle833ac0ad971sf7926d418b1eb34cad49hg914

Pocket Build nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Pocket Build APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder