Idle Tuber Empire ikon

Idle Tuber Empire APK

v1.0.28

Idle Tuber Empire, Youtuber karakterini yöneteceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.

 

Ünlü bir Tuber'in yaşam tarzını konu alan oyunda karakterinizi şöhrete götürecek görevleri tamamlıyor ve takipçilerinizle birlikte eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Oyunda yer alan görevler kanalınızı izleyen kitlenin beğenisine göre değişiyor, ancak genel olarak moda, dans ve eğlence konularının öne çıktığını söyleyelim. Kanal tarzınızı karışık olarak belirlerseniz, her tür içeriği yayınlayabiliyorsunuz. Canlı yayın yöntemi en çok tercih edilen içerik sunma özelliği. Tabii bu canlı yayını siz değil, karakteriniz yapıyor. Bu ayrıntıya lütfen dikkat edin.

 

Idle Tuber Empire oyunu hem tek başınıza hem de ekip halinde oynayabileceğiniz bir oyun. Ancak oyundaki ekip sisteminin mantığı biraz farklı. Şöyle ki: Kuracağınız ekip oyundaki ana Tuber karakterinin kullanabileceği içerikler üretiyor. Yani gerçek oyuncu olarak değil, ana karaktere yardımcı olmak için oyunda yer alıyorlar. Siz Tuber karakterinizi ihmal ederseniz, onlar içerik geliştirerek oyunu devam ettiriyorlar. Bu sayede oyuna girmediğiniz zamanlarda puan ve şöhret kaybı yaşamıyorsunuz.

 

Idle Tuber Empire gayet eğlenceli ve akıcı bir oyun. Ücretsiz Idle Tuber Empire APK dosyasını indirerek Tuber karakterinizle birlikte şöhret yolunda ilerleyin. İyi oyunlar.

Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder