Idle Tuber Empire ikon

Idle Tuber Empire APK

v1.0.40

Idle Tuber Empire Açıklama

Idle Tuber Empire, Youtuber karakterini yöneteceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur.


Ünlü bir Tuber'in yaşam tarzını konu alan oyunda karakterinizi şöhrete götürecek görevleri tamamlıyor ve takipçilerinizle birlikte eğlenceli zamanlar geçiriyorsunuz. Oyunda yer alan görevler kanalınızı izleyen kitlenin beğenisine göre değişiyor, ancak genel olarak moda, dans ve eğlence konularının öne çıktığını söyleyelim. Kanal tarzınızı karışık olarak belirlerseniz, her tür içeriği yayınlayabiliyorsunuz. Canlı yayın yöntemi en çok tercih edilen içerik sunma özelliği. Tabii bu canlı yayını siz değil, karakteriniz yapıyor. Bu ayrıntıya lütfen dikkat edin.


Idle Tuber Empire oyunu hem tek başınıza hem de ekip halinde oynayabileceğiniz bir oyun. Ancak oyundaki ekip sisteminin mantığı biraz farklı. Şöyle ki: Kuracağınız ekip oyundaki ana Tuber karakterinin kullanabileceği içerikler üretiyor. Yani gerçek oyuncu olarak değil, ana karaktere yardımcı olmak için oyunda yer alıyorlar. Siz Tuber karakterinizi ihmal ederseniz, onlar içerik geliştirerek oyunu devam ettiriyorlar. Bu sayede oyuna girmediğiniz zamanlarda puan ve şöhret kaybı yaşamıyorsunuz.


Idle Tuber Empire gayet eğlenceli ve akıcı bir oyun. Ücretsiz Idle Tuber Empire APK dosyasını indirerek Tuber karakterinizle birlikte şöhret yolunda ilerleyin. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Idle Tuber Empire APK son sürüm güncellemesinde oyundaki sorunlar düzeltilmiş.

Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri Idle Tuber Empire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.40

GeliştiriciFutureplay

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi21.05.2018 - 14:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme67

Dosya boyutu 42.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8749

GÜVENLİKİndireceğiniz Idle Tuber Empire APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.futureplay.life

APK imzası: 8a8908a2db9fa9f60b41365d898b4f806bf6a487

Idle Tuber Empire eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Idle Tuber Empire versiyonları:
  • 1. Idle Tuber Empire v1.0.28

Idle Tuber Empire nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Idle Tuber Empire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder