Real Car Parking: Parking Master ikon

Real Car Parking: Parking Master APK

v1.1.3

Real Car Parking: Parking Master oyununda gerçekçi park etme deneyimi sizi bekliyor.


Gerçekçi fizik modellemesine sahip Parking Master, araba park etme deneyimini bir üst seviyeye çıkartıyor. Arabaların iç görünümü, gerçekçi motor sesleri, büyük şehir modellemeleri gibi birçok detay ile Real Car Parking: Parking Master oldukça başarılı bir oyun olmuş. Oyunda temel olarak kontrol ettiğiniz arabayı işaretli bölgeye doğru bir şekilde park yapmaya çalışıyorsunuz. İlk başlarda park yerleri biraz kolay gelebilir, ilerleyen bölümlerde hem arabanız büyüyeceği hem de park yeri zorlaşacağı için daha dikkatli olmanız gerekiyor olacak.


Real Car Parking: Parking Master'da Honda Civic, VW Golf, Audi, Mustang ve Seat Leon gibi çok geniş bir araba yelpazesi var. Sedan, Hatchback ve SUV gibi farklı sınıftaki araçlarla oynamak hem keyifli hem de eğlenceli. Parking Master'ın 4 farklı oyun modunda tüm arabalarla oynama şansınız var: Serbest sürüş modu, Araba park etme modu, Zaman kısıtlı mod ve Uzman sürüş modu sayesinde sıkılmadan oyun deneyimi yaşıyorsunuz. 


Real Car Parking: Parking Master'in grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Android araba park etme oyunları arasında geniş oyun modları ve farklı tarzı ile öne çıkan oyun ücretsiz olarak sunuluyor. Real Car Parking: Parking Master APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Real Car Parking: Parking Master ekran görüntüleri Real Car Parking: Parking Master ekran görüntüleri Real Car Parking: Parking Master ekran görüntüleri Real Car Parking: Parking Master ekran görüntüleri Real Car Parking: Parking Master ekran görüntüleri

Yorumlar

Real Car Parking: Parking Master için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 ay önce Real Car Parking: Parking Master v1.1.3 için
Real car parking master multiplayer yaparmisiniz