CubeCraft ikon

CubeCraft APK

v1.11.0

CubeCraft Açıklama

CubeCraft APK oyunuyla sanal dünyanızı inşa etmeye başlayın.


Macera ve simülasyon tarzını başarıyla bir araya getiren CubeCraft oyununda kaynak toplama ve building hikayesi sizi bekliyor. Kendi sanal dünyanızı istediğiniz gibi tasarlayacağınız oyunda hayalinizdeki dünyayı tasarlamak için çevredeki kaynakları topluyor ve doğru zamanda bunları kullanarak inşa ediyorsunuz. Blok tarzı yapı oyunları arasında kendine özgü kurgusuyla öne çıkan CubeCraft içerisinde birçok malzeme mevcut. Bu malzemeleri, blokları, skinleri ve daha birçok öğeyi kullanarak hayalinizdeki dünyayı keşfedebilirsiniz.


Başarılı simülasyon yapısıyla öne çıkan CubeCraft içerisinde oldukça geniş bir hikaye var. Minecraft tarzı Android oyunları seviyorsanız, CubeCraft kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. CubeCraft APK dosyasını hemen indirin ve sanal dünyanızı inşa etmeye başlayın.

CubeCraft ekran görüntüleri CubeCraft ekran görüntüleri CubeCraft ekran görüntüleri CubeCraft ekran görüntüleri CubeCraft ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.11.0

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi8 ay önce

Eklenme tarihi24.01.2023 - 08:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme22

Dosya boyutu 131 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11262

GÜVENLİKİndireceğiniz CubeCraft APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.cww.cubecraft

APK imzası: e518f9b1040bbcc5925bf3c444798725afbe8d5c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder