Stone Miner ikon

Stone Miner APK

v2.3.3

Stone Miner, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir simülasyon oyunu.


Kazı yapma oyunlarında yetenekli misiniz? O zaman Stone Miner APK oyununda kendinizi gösterin. Tanıtımını yaptığımız bu oyun maden kazısı yapma görevleri üzerine kurulu. Kontrol ettiğiniz kamyon ile değerli madenleri çıkartmak oyundaki temel göreviniz. Madenlerden çıkartacağınız değerli taşları daha sonra oyun içerisindeki pazarda satışa çıkarıyorsunuz. Ne kadar çok satış yaparsanız, o kadar çok para kazanacaksınız. Bu da yeni kamyon ve daha büyük madenlerde çalışma imkânı demek.


ZPLAY ekibi tarafından geliştirilmiş olan bu oyun hem ücretsiz hem de oynaması oldukça keyifli. Android maden çıkarma ve kamyon sürme tarzı oyunları sevenler için Stone Miner oyununu kesinlikle tavsiye ediyoruz. Stone Miner APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Stone Miner nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stone Miner APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder