Stone Miner ikon

Stone Miner APK

v2.3.3

Stone Miner Açıklama

Stone Miner, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir simülasyon oyunu.


Kazı yapma oyunlarında yetenekli misiniz? O zaman Stone Miner APK oyununda kendinizi gösterin. Tanıtımını yaptığımız bu oyun maden kazısı yapma görevleri üzerine kurulu. Kontrol ettiğiniz kamyon ile değerli madenleri çıkartmak oyundaki temel göreviniz. Madenlerden çıkartacağınız değerli taşları daha sonra oyun içerisindeki pazarda satışa çıkarıyorsunuz. Ne kadar çok satış yaparsanız, o kadar çok para kazanacaksınız. Bu da yeni kamyon ve daha büyük madenlerde çalışma imkânı demek.


ZPLAY ekibi tarafından geliştirilmiş olan bu oyun hem ücretsiz hem de oynaması oldukça keyifli. Android maden çıkarma ve kamyon sürme tarzı oyunları sevenler için Stone Miner oyununu kesinlikle tavsiye ediyoruz. Stone Miner APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri Stone Miner ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.3.3

GeliştiriciZPLAY Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.09.2021 - 14:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme54

Dosya boyutu 181 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10923

GÜVENLİKİndireceğiniz Stone Miner APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hollowdogs.stonegrinder

APK imzası: 4b430fa3f6e7719dc11b48b3ac322eeb72eb1e04

Stone Miner nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Stone Miner APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder