Coach Bus Simulator ikon

Coach Bus Simulator APK

v2.0.0

Coach Bus Simulator Açıklama

Şehirlerarası otobüs şoförlüğüne hazır olun. Coach Bus Simulator APK oyunuyla sürükleyici bir otobüs sürme deneyimi sizleri bekliyor.


Coach Bus Simulator APK, Android için geliştirilen başarılı bir otobüs sürme oyunudur. Simülasyon tabanlı olan oyundaki göreviniz otobüs kaptanlığı yapmak. Bir şehirden başka bir şehire gitmek isteyen insanların aradığı şey rahat bir yolculuk yapmak. Bunu sağlamak size düşüyor. Son model otobüsleri satın alarak firmanızı büyütün ve yolcu konforunu üst düzeye çıkarın.


Açık bir dünya haritasının bulunduğu Coach Bus Simulator oyununda onlarca şehir ve yol güzergahı bulunuyor. Detaylı grafik modellemesine sahip otobüslerinizle bu yollarda direksiyon sallayacak, gerçekçi otobüs sürme deneyimini yaşayacaksınız. Ayrıca oyunda gerçekçiliği yakalamak için gece gündüz döngüsü, araç modifiyesi, yolcu iniş ve biniş animasyonları, dinlenme tesisleri, kaza sırasında oluşan hasar görüntüleri ve ayrıntılı otobüs kokpitleri gibi birçok özellik de bulunuyor.


Android otobüs sürme simülasyonu olan Coach Bus Simulator APK tamamen ücretsiz bir oyun. Gerçekçi oyun motoruna sahip bu oyunu oynamak için Coach Bus Simulator APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Coach Bus Simulator ekran görüntüleri Coach Bus Simulator ekran görüntüleri Coach Bus Simulator ekran görüntüleri Coach Bus Simulator ekran görüntüleri Coach Bus Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.0

GeliştiriciOvidiu Pop

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.12.2022 - 17:29

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme38

Dosya boyutu 144 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11217

GÜVENLİKİndireceğiniz Coach Bus Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ovilex.coachbussimulator

APK imzası: ba3f3ba137fa79add16cb2f403235a6a3e7ccbbb

Coach Bus Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Coach Bus Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder