Truck Simulation 19 ikon

Truck Simulation 19

v1.6

Truck Simulation 19 ile devasa ABD haritasında taşımacılık görevlerini yerine getirin. Android'in en iyi tır sürme oyunlarından biri olan Truck Simulation 19 ücretsiz olarak sunuluyor. Truck Simulation 19 APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz.

 

Truck Simulation 19 ABD'nin tamamını kapsayan geniş bir harita ile geliyor. Taşımacılık görevlerini yerine getireceğiniz oyunda haritanın bir ucundan diğer ucuna gidecek kadar uzun yolculuklar sizi bekliyor. Oyunda Kenworth ve Mack gibi ABD'ye özgü tır markaları var. Ayrıca bu markaların en güncel modelleri oldukça gerçekçi bir modelleme ile oyunda kendisine yer bulmuş.

 

Oyuna ilk başta bir tır şoförü olarak başlıyorsunuz, ilerleyen bölümlerde kendi taşımacılık şirketinizi kuracak kadar büyüme şansınız var. Eğer bir şirket sahibi olursanız yeni şoförleri işe alma, tır filonuzu yönetme ve yeni bölgelere görev alma gibi zorlu patron görevleriniz oluyor.

 

Truck Simulation 19'da yer alan tır modelleri güncel teknoloji göz önüne alarak geliştirilmiş. Örneğin, tırların birçoğunda hız sabitleme, otomatik yanan farlar ile elektrikli kamyonlar oyunda yer alıyor. Tüm bu özellikleri denemek ve taşıma görevlerini yerine getirmek için Truck Simulation 19 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Truck Simulation 19 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Truck Simulation 19 nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Truck Simulation 19 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6

Geliştiriciastragon Entertainment GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi12.02.2019 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme181

Dosya boyutu 808 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9350

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder