Truck Simulation 19 ikon

Truck Simulation 19

v1.7

Truck Simulation 19 ile devasa ABD haritasında taşımacılık görevlerini yerine getirin. Android'in en iyi tır sürme oyunlarından biri olan Truck Simulation 19 ücretsiz olarak sunuluyor. Truck Simulation 19 APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz.


Truck Simulation 19 ABD'nin tamamını kapsayan geniş bir harita ile geliyor. Taşımacılık görevlerini yerine getireceğiniz oyunda haritanın bir ucundan diğer ucuna gidecek kadar uzun yolculuklar sizi bekliyor. Oyunda Kenworth ve Mack gibi ABD'ye özgü tır markaları var. Ayrıca bu markaların en güncel modelleri oldukça gerçekçi bir modelleme ile oyunda kendisine yer bulmuş.


Oyuna ilk başta bir tır şoförü olarak başlıyorsunuz, ilerleyen bölümlerde kendi taşımacılık şirketinizi kuracak kadar büyüme şansınız var. Eğer bir şirket sahibi olursanız yeni şoförleri işe alma, tır filonuzu yönetme ve yeni bölgelere görev alma gibi zorlu patron görevleriniz oluyor.


Truck Simulation 19'da yer alan tır modelleri güncel teknoloji göz önüne alarak geliştirilmiş. Örneğin, tırların birçoğunda hız sabitleme, otomatik yanan farlar ile elektrikli kamyonlar oyunda yer alıyor. Tüm bu özellikleri denemek ve taşıma görevlerini yerine getirmek için Truck Simulation 19 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri Truck Simulation 19 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Batı Bölgesi isimli yeni harita eklenmiş, 

7 yeni şehir eklenmiş, 

Birçok yeni görev eklenmiş, 

Oyun performansı geliştirilmiş, 

Hikaye görevlerinde yaşanan hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7

Geliştiriciastragon Entertainment GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.02.2019 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme566

Dosya boyutu 52.1 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9350

Güvenlik seçicileri
Truck Simulation 19 eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Truck Simulation 19 versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder