Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Simülasyon Oyunları » Bridge Construction Simulator

Bridge Construction Simulator

v1.0.3
reklamlar
Bridge Construction Simulator
Bridge Construction Simulator ekran görüntüleri Bridge Construction Simulator ekran görüntüleri Bridge Construction Simulator ekran görüntüleri Bridge Construction Simulator ekran görüntüleri Bridge Construction Simulator ekran görüntüleri Bridge Construction Simulator tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Bridge Construction Simulator Açıklama

Mühendislik özelliklerinizi zorlayan Bridge Construction Simulator oyunu, farklı arazilerde farklı yapılara uygun köprü inşaatları yaptığınız eğlenceli bir simülasyon.

 

Görevler şeklinde ilerleyen bir oyun yapısına sahip olan Bridge Construction, dört farklı inşaat alanı sunuyor: Otoyol, şehir, vadi ve kanyon. Her biri farklı yapısal özelliklere sahip bu 4 mekanda kullanmanız gereken materyalleri mühendislik sezginizle belirlemeniz ve inşaata başlamanız gerekiyor. Belli miktarda inşaat malzemesini kullanarak arabaların güvenle geçebilecekleri köprüyü inşaa etmek en önemli göreviniz. Buna ek olarak, bölüm sonunda fazla puan kazanmak için olabildiğince en az materyali kullanamalısnız.

 

Oyun içerisindeki ipucu ve yardım sistemi zorlandığınız noktalarda başvurabileceğiniz bir kaynak. Ancak yardım sistemiyle yapacağınız inşaatlardan yıldız ve puan kazanamıyorsunuz. Bunun yerine inşaatı bitirdikten sonra araba geçişleri yaptırıp inşaatın zayıf kolonlarını tespit etmeniz ve ona göre köprüyü düzenlemeniz daha iyi olacaktır. Gerçekçi bir fiziğe sahip olan bu köprü inşaatı simülasyonunda grafik ve ses kalitesi de oldukça iyi seviyede. 

Artıları

Gerçekçi fizik motoru,

Detaylı ve farklı inşaat ortamları,

Hayal gücünü zorlayan inşaat düzeni.

Eksileri

Normal modda bir tane inşaat materyali sunuluyor.

reklamlar

Bridge Construction Simulator Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: