Forklift Extreme Simulator 2 ikon

Forklift Extreme Simulator 2 APK

v1.0.7

Forklift Extreme Simulator 2 Açıklama

Forkliftçiler iş başına. Forklift Extreme Simulator 2 APK ile benzersiz görevleri tamamlayın, taşımacılıkta öne çıkın.


Forklift şoförü olacağınız bu oyunda farklı malzemeleri taşıyarak kendinizi göstereceksiniz. Genellikle ağır yük taşımacılığı için kullanılan forkliftleri kullanmak çoğu insan için zevklidir. İşte Forklift Extreme Simulator 2 oyunu da tam olarak forklift görevlerini seven insanlar için geliştirilmiş. Kendine özgü oyun yapısıyla dikkat çeken bu oyunda birçok farklı depoda görev alacak ve farklı görevleri tamamlayarak puan kazanacaksınız.


Forklift Extreme Simulator 2'nin sürüş simülasyonu gayet başarılı. Ekranda bulunan direksiyonla kontrol edeceğiniz forklift ağır yükleri taşımak için tasarlanmış. Gerçekçi fizik modellemesi sayesinde severek oynayacağınız bu oyun farklı zorluk seviyelerine de sahip. Böylece hem kendinizi geliştirme şansınız hem de ileri seviye işlerde kendinizi gösterme şansınız oluyor. Kaliteli grafiklerle geliştirilen bu oyunu ücretsiz bir şekilde oynamak için Forklift Extreme Simulator 2 APK dosyasını hemen indirmeniz yeterli. İyi eğlenceler.

Forklift Extreme Simulator 2 ekran görüntüleri Forklift Extreme Simulator 2 ekran görüntüleri Forklift Extreme Simulator 2 ekran görüntüleri Forklift Extreme Simulator 2 ekran görüntüleri Forklift Extreme Simulator 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.7

GeliştiriciLast Man Gaming

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi21.10.2023 - 17:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme16

Dosya boyutu 220 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11534

GÜVENLİKİndireceğiniz Forklift Extreme Simulator 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.lastmangaming.forkliftextreme2

APK imzası: 12900d113ab7fb4645a09576594ebeea98aaf28a

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder