MyFreeZoo Mobile ikon

MyFreeZoo Mobile

v2.0.036

MyFreeZoo Mobile kendi sanal hayvanat bahçenizi kurup yönettiğiniz ve onlarla eğlenceli mini oyunlar oynadığınız başarılı bir simülasyon oyunu.

 

Çeşitli hayvan türlerini besleyeceğiniz oyuna, hayvanat bahçenizin çevresini çitlerle örerek başlıyorsunuz. Yetiştirdiğiniz hayvanları görmeye gelen müşterileri memnun edebilmek için birçok geliştirme seçeneğiniz var, ancak önce müşterileri kazanmanız gerekiyor. Bunun için harika dekorasyonları kullanarak hayvanat bahçenizi süslüyor, çok çeşitli hayvanları yetiştirerek müşterilerin ilgisini çekmeye çalışıyorsunuz.

 

MyFreeZoo Mobile'da aslandan, zürafaya, filden, karınca yiyene kadar birçok hayvan türü var. Hepsini yetiştirmeye başlayabilmek için öncelikle iyi bir yönetici olman şart. Ama bu zor değil. Müşterileri kazandıkça özel ödüller kazanacak ve hayvanat bahçeni istediğin gibi geliştirebileceksin. Oyunu oynamaya başladıktan sonra Android için en iyi hayvan simülasyonu oyununu oynadığınızı fark edeceksiniz.

 

Başarılı grafikleri ve akıcı senaryosuyla oldukça ilgi çeken MyFreeZoo Mobile tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. MyFreeZoo Mobile APK dosyasını indirerek kendi hayvanat bahçenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0.036

Geliştiriciupjers GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi30.10.2018 - 11:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme20

Dosya boyutu 97.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9121

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder