MyFreeZoo Mobile ikon

MyFreeZoo Mobile APK

v2.0.036

MyFreeZoo Mobile kendi sanal hayvanat bahçenizi kurup yönettiğiniz ve onlarla eğlenceli mini oyunlar oynadığınız başarılı bir simülasyon oyunu.

 

Çeşitli hayvan türlerini besleyeceğiniz oyuna, hayvanat bahçenizin çevresini çitlerle örerek başlıyorsunuz. Yetiştirdiğiniz hayvanları görmeye gelen müşterileri memnun edebilmek için birçok geliştirme seçeneğiniz var, ancak önce müşterileri kazanmanız gerekiyor. Bunun için harika dekorasyonları kullanarak hayvanat bahçenizi süslüyor, çok çeşitli hayvanları yetiştirerek müşterilerin ilgisini çekmeye çalışıyorsunuz.

 

MyFreeZoo Mobile'da aslandan, zürafaya, filden, karınca yiyene kadar birçok hayvan türü var. Hepsini yetiştirmeye başlayabilmek için öncelikle iyi bir yönetici olman şart. Ama bu zor değil. Müşterileri kazandıkça özel ödüller kazanacak ve hayvanat bahçeni istediğin gibi geliştirebileceksin. Oyunu oynamaya başladıktan sonra Android için en iyi hayvan simülasyonu oyununu oynadığınızı fark edeceksiniz.

 

Başarılı grafikleri ve akıcı senaryosuyla oldukça ilgi çeken MyFreeZoo Mobile tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunuluyor. MyFreeZoo Mobile APK dosyasını indirerek kendi hayvanat bahçenizi kurmaya başlayabilirsiniz.

MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri MyFreeZoo Mobile ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder