Funky Bay - Farm & Adventure game ikon

Funky Bay - Farm & Adventure game APK

v38.6.660

Funky Bay APK, tropik bir ada üzerinde kendi çiftliğinizi yöneteceğiniz eğlenceli bir Android çiftlik oyunu.


Oyunumuzun hikayesi Funky Körfezi'ne yakın bir tropik ada üzerinde gerçekleşiyor. Cennet gibi olan bu ada üzerinde kendi çiftliğinizi ve hatta şehrinizi kuracak, macera dolu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun aslında bir çiftlik oyunu olsa da içerisinde keyifli mini oyunlarla şehir kurmaya kadar giden geniş bir hikaye sizi karşılıyor. Egzotik bitkiler, farklı türde hayvanlar ve tarlada ekilmiş ekinlerle ilgilenecek, ticaret yapacak; para kazandıkça çiftliğinizi büyütmeye devam edeceksiniz.


Her çiftlik oyununda olduğu gibi Funky Bay'de de bir ticaret sistemi var. Size ait olan tarlalarda yetiştireceğiniz ürünleri, çiftlik hayvanlarını ve daha fazlasını ticaret merkezinde satarak oyundaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Zaten çiftliği büyütmek için ciddi bir kaynağa ihtiyacınız olacak. Bu kaynağa ulaşmanın en önemli yolu da ticaret. Sizin gibi gerçek oyunculardan oluşan diğer çiftçilerle ticaretinizi geliştirin, tropik adanızı güzelleştirmeye başlayın.


Oyunumuz tamamen ücretsiz sunuluyor. Tabi birçok oyunda olduğu gibi bunda da uygulama içi satın alınabilir malzemeler var. Ancak buna başvurmadan da oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Funky adasındaki çiftliğinizin başına geçmek için Funky Bay APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder