Funky Bay - Farm & Adventure game ikon

Funky Bay - Farm & Adventure game APK

v38.6.660

Funky Bay - Farm & Adventure game Açıklama

Funky Bay APK, tropik bir ada üzerinde kendi çiftliğinizi yöneteceğiniz eğlenceli bir Android çiftlik oyunu.


Oyunumuzun hikayesi Funky Körfezi'ne yakın bir tropik ada üzerinde gerçekleşiyor. Cennet gibi olan bu ada üzerinde kendi çiftliğinizi ve hatta şehrinizi kuracak, macera dolu görevleri tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun aslında bir çiftlik oyunu olsa da içerisinde keyifli mini oyunlarla şehir kurmaya kadar giden geniş bir hikaye sizi karşılıyor. Egzotik bitkiler, farklı türde hayvanlar ve tarlada ekilmiş ekinlerle ilgilenecek, ticaret yapacak; para kazandıkça çiftliğinizi büyütmeye devam edeceksiniz.


Her çiftlik oyununda olduğu gibi Funky Bay'de de bir ticaret sistemi var. Size ait olan tarlalarda yetiştireceğiniz ürünleri, çiftlik hayvanlarını ve daha fazlasını ticaret merkezinde satarak oyundaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Zaten çiftliği büyütmek için ciddi bir kaynağa ihtiyacınız olacak. Bu kaynağa ulaşmanın en önemli yolu da ticaret. Sizin gibi gerçek oyunculardan oluşan diğer çiftçilerle ticaretinizi geliştirin, tropik adanızı güzelleştirmeye başlayın.


Oyunumuz tamamen ücretsiz sunuluyor. Tabi birçok oyunda olduğu gibi bunda da uygulama içi satın alınabilir malzemeler var. Ancak buna başvurmadan da oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Funky adasındaki çiftliğinizin başına geçmek için Funky Bay APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri Funky Bay - Farm & Adventure game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv38.6.660

GeliştiriciBELKA GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi27.10.2020 - 12:14

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme24

Dosya boyutu 97.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10633

GÜVENLİKİndireceğiniz Funky Bay - Farm & Adventure game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.belkatechnologies.fe

APK imzası: f966597b6ef1fe9391d654724f5a6c36ab7c819d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder