Dragon City ikon

Dragon City APK

v9.9.3

Ejderhaların küçük ve sevimli dünyasını konu alan Dragon City, sizi sürükleyici bir hikayeye davet ediyor. Dragon City APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz.


Yüzen adalar üzerinde ilerleyen oyun hikayesine Ejderha ustası olarak katılıyorsunuz. Usta olmanın en önemli yanı ise minik ejderhaların gelişiminden, soluk kesen savaşlara kadar oldukça geniş bir görev içeriği bulunması Oyun ejderhalar üzerine olduğu için en geniş içerik de ejderha türlerinde: toplamda 500'den fazla ejderha türünü yetiştirerek ejderha kitabını tamamladığınızda artık yenilmez bir usta oluyorsunuz.


Oyunda karşılaşacağınız tüm ejderha ustaları sizin gibi gerçek oyunculardan oluşuyor. Facebook hesabınızla oyuna bağlandığınızda tüm ustalık becerilerinizi kaydetmeniz ve liderlik tablosuna katılmanız mümkün. Dragon City APK dosyasını indirerek hem PvP hem de ittifak savaşlarının keyfini çıkarın. İyi oyunlar.

Dragon City ekran görüntüleri Dragon City ekran görüntüleri Dragon City ekran görüntüleri Dragon City ekran görüntüleri Dragon City ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Son sürüm Dragon City APK güncellemesi ile Ejderha TV özelliği aktif edilmiş. Oyuncular için özel ödüller ve etkinliklerin olduğu TV'yi kullanmak için oyunu hemen kurun ve oynamaya başlayın.

Yorumlar

Dragon City için toplam 55 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Dragon City v9.9.3 için
Bu bikere hilesiz
Ziyaretçi3 yıl önce Dragon City v7.0.3 için
selam oyun güncellemesi yaparmısınız 7.0.3 eski versiyon
Ziyaretçi5 yıl önce Dragon City v4.8 için
Yeni yükledim açılıyormu bari
Ziyaretçi5 yıl önce Dragon City v4.6 için
Hilesiz
Ziyaretçi5 yıl önce Dragon City v4.5.2 için
hilelimi