Grand Truck Simulator 2 ikon

Grand Truck Simulator 2 APK

v1.0.28n

Grand Truck Simulator 2 APK, taşımacılık görevlerini yerine getireceğiniz başarılı bir Android simülasyon oyunu.


Kamyon sürmeyi seven oyuncular Grand Truck Simulator 2 oyununa bayılacak. Bir nakliye şirketini yöneteceğiniz oyunda kamyonlarınızla beraber şehirlerarası yük taşıyacak, kazanacağınız para ile şirketinizi büyüteceksiniz. Gerçekçi oyun fiziği ile öne çıkan oyunda kamyon tasarımlarından çevre modellemesine kadar detaylı bir görünüm oyuncuları bekliyor. Taşınacak yükler ise genellikle ağır yüklerden oluşuyor. Kamyonunuza atlayın, yükü alın ve yolculuğa başlayın. 


Grand Truck Simulator 2'nin gerçekçi olduğunu söylemiştik. Yakıt tüketimi, kamyonların hasarı, lastik basıncı, motor soğutma sıvısı ve yağlayıcı gibi bir kamyonda olması gereken birçok teknik detaya oyunda yer verilmiş. Bu sayede hem keyifli hem de heyecan verici bir oyun deneyimi yaşıyorsunuz.


Birinci serisi ile milyonlarca oyuncuya ulaşan Grand Truck serisi, ikinci sürümüyle de milyonlarca oyuncuya ulaşmış durumda. Android kamyon sürme oyunları arasında öne çıkan oyuna ait Grand Truck Simulator 2 APK dosyasını şimdi ücretsiz indirin ve kamyon nakliye şirketinizi yönetmeye, kamyonunuzu sürmeye başlayın.

Grand Truck Simulator 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Grand Truck Simulator 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Grand Truck Simulator 2 ekran görüntüleri Grand Truck Simulator 2 ekran görüntüleri Grand Truck Simulator 2 ekran görüntüleri Grand Truck Simulator 2 ekran görüntüleri Grand Truck Simulator 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder