Global City: İnşaat ve Hasat ikon

Global City: İnşaat ve Hasat APK

v0.6.7833

Global City: İnşaat ve Hasat Açıklama

Global City İnşaat ve Hasat APK oyunu ile kendi şehrinizi kurun ve yönetin.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Global City oyununda bir şehrin kalkınması için ihtiyaç duyacağınız her şey var: Limanlar, gümrükler, fosil yakıtlar ve daha fazlası. Kendinize ait şehri kurmaya çalışacağınız oyunda bir şehirde olması gereken her şeyi inşa edecek ve geliştireceksiniz. Size düşen görev insanların yaşayabileceği güvenli ve huzurlu bir şehir kurmak. Bu yüzden hastaneler, okullar, esnaf dükkanları ve sanayi merkezleri gibi her şeyi inşa etmeniz gerekiyor.


Global City Android oyun ekosisteminde geniş içeriği ile ön plana çıkan bir yapım. Sıradan şehir kurma oyunlarında bina inşaatı ve geliştirmesi dışında pek görev olmuyor ancak Global City böyle değil. Bu oyunda şehirdeki insanlarla iletişim kuruyor ve ihtiyaç duydukları şeyleri görev olarak yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Tabii ki şehri kalkındırmak için oyun içerisinde kullanabileceğiniz oyun parasına ihtiyacınız olacak. Bunu da hem ticaret hem de vergi toplayarak yapıyorsunuz.


Kaliteli grafiklere sahip olan Global City geniş ve akıcı oyun hikayesi sayesinde severek oynayacağınız bir yapım olmuş. Eğer Android şehir kurma oyunlarını seviyorsanız Global City İnşaat ve Hasat tam size göre bir oyun. Global City APK dosyasını ücretsiz olarak hemen indirin ve şehrinizi inşa etmeye başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Global City APK son sürüm güncellemesinde oyunun teknik yapısı geliştirilmiş.

Global City: İnşaat ve Hasat ekran görüntüleri Global City: İnşaat ve Hasat ekran görüntüleri Global City: İnşaat ve Hasat ekran görüntüleri Global City: İnşaat ve Hasat ekran görüntüleri Global City: İnşaat ve Hasat ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.6.7833

GeliştiriciUPWAKE.ME

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi12 ay önce

Eklenme tarihi14.09.2022 - 13:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 149 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11132

GÜVENLİKİndireceğiniz Global City: İnşaat ve Hasat APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.rbx.city.android

APK imzası: c2d07bf97b3c04e93fd6f1ede0827df2a54aa455

Global City: İnşaat ve Hasat eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Global City: İnşaat ve Hasat versiyonları:
  • 1. Global City: İnşaat ve Hasat v0.4.6553

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder