Skyblock for Blockman GO ikon

Skyblock for Blockman GO APK

v1.9.7.11

Skyblock for Blockman GO Açıklama

Skyblock for Blockman GO APK oyunu ile kendi gökyüzü ülkenizi inşa edin.


Sandbox tabanlı geliştirilen Skyblock for Blockman GO, Android telefonlarınızda oynayabileceğiniz keyifli bir simülasyon oyunudur. Minecraft benzeri sanal dünya oyunları genelde açık bir dünya haritası üzerinde oynanır. Ancak bu oyunda sonsuz bir gökyüzünde kendi ülkenizi kuracak, hayalinizdeki her şeyi inşa edeceksiniz. Çoğu Android sandbox oyununda karşılaştığımız hayatta kalma modu ve yaratıcılık modu Skyblock for Blockman GO oyununda da var. Gökyüzündeki kaynakları keşfederek bu modları oynayacak, ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla birlikte hareket ederek oyun oynamanın keyfini çıkaracaksınız.


Geniş oyun içeriğine sahip olan Skyblock for Blockman GO sürükleyici bir kurguya sahip. Her oyuncu kendi ülkesini inşa ederken diğer oyunculara, boss'lara ve çevreye karşı mücadele etmek zorunda. İşbirliğinin yanı sıra rekabet ortamının da oldukça yüksek olduğu bu oyun Android sandbox oyunları kategorisinde oldukça popüler durumda. Dünyanın her yerinden oyuncunun severek oynadığı Skyblock for Blockman GO tamamen ücretsizdir. Skyblock for Blockman GO APK dosyasını şimdi indirin ve kendi gökyüzü imparatorluğunuzu kurmaya başlayın. İyi eğlenceler.

Skyblock for Blockman GO ekran görüntüleri Skyblock for Blockman GO ekran görüntüleri Skyblock for Blockman GO ekran görüntüleri Skyblock for Blockman GO ekran görüntüleri Skyblock for Blockman GO ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.9.7.11

GeliştiriciMHLP Tec.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi05.06.2023 - 13:40

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme8

Dosya boyutu 231 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11443

GÜVENLİKİndireceğiniz Skyblock for Blockman GO APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sandboxol.indiegame.skyblock

APK imzası: 2425e8b9469b7a52c6933df7fb37428136a26983

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder