DOKDO ikon

DOKDO APK

v1.3.5

DOKDO okyanus sularında Gemicilik görevleri ve korsanlara karşı savaşacağınız başarılı bir simülasyon oyunudur.


Küçük bir gemiyle başlayan DOKDO'nun oyun hikayesinde hem gemicilik yeteneklerinizi geliştirmek hem de okyanus üzerinde koloninizi korumak için mücadele ediyorsunuz. Oyundaki temel göreviniz gemilerden oluşan koloniyi korumak, bunun için balık tutma ve ticaret yapma gibi günlük görevlerle bölümleri geçiyorsunuz.


Oyunun ticaret kısmı oldukça eğlenceli. Geniş bir okyanus haritasında belirli limanlara geminizle giderken hem fırtınaya karşı koymanız hem de sizi takip eden korsanlardan kurtulmanız gerekiyor. Aynı zamanda ahtapot ve köpek balığı gibi deniz canlıları da tehlikeli, onlara da dikkat edin. Tüm bu görevleri yerine getirirken geminizin manevra kabiliyetinin gelişmiş olması işinizi kolaylaştırıyor. Oyundan kazanacağınız para puanlarla geminizin özelliklerini geliştirerek seviye ilerleminizi kolaylaştırabilirsiniz.


Gemicilik ve korsan oyunlarını seviyorsanız DOKDO eğlenceli oyun kurgusu ve üç boyutlu grafikleriyle sizin için iyi bir alternatif olabilir. DOKDO APK dosyasını ücretsiz indirerek okyanus macerasındaki yerinizi hemen alabilirsiniz. İyi oyunlar.

DOKDO ekran görüntüleri DOKDO ekran görüntüleri DOKDO ekran görüntüleri DOKDO ekran görüntüleri DOKDO ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder