Super Toy 3D ikon

Super Toy 3D APK

v1.5.6

Super Toy 3D Açıklama

Super Toy 3D APK, eğlenceli bulmaca yapısıyla öne çıkmayı başaran keyifli bir Android oyun.


Sürpriz yumurta bulmacalarını mutlaka duymuşsunuzdur. Super Toy 3D oyunuyla sürpriz yumurta bulmacaları telefonunuza geliyor. Eğlenceli kurgusuyla dikkat çeken bu oyundaki göreviniz sürpriz yumurtadan çıkan bulmacaları çözmek. Birbirinden farklı onlarca bulmaca çözülmeyi bekliyor. Canavarlar, süper kahramanlar, klasik arabalar ve hayvan figürleri gibi çok fazla türde bulmaca koleksiyonu var. Bulmacaların hepsini de çözerken eğlenecek, eğlenirken zihninizi geliştireceksiniz.


SayGames ekibi tarafından geliştirilen bu eğlenceli Android oyunu tamamen ücretsiz olarak oynanabiliyor. Super Toy 3D APK dosyasını hemen indirip kurarak sürpriz yumurtalardan çıkan bulmacaları çözmeye başlayın. İyi eğlenceler.

Super Toy 3D ekran görüntüleri Super Toy 3D ekran görüntüleri Super Toy 3D ekran görüntüleri Super Toy 3D ekran görüntüleri Super Toy 3D ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.6

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi12.12.2023 - 20:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme3

Dosya boyutu 160 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11568

GÜVENLİKİndireceğiniz Super Toy 3D APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.surprise.toy.d3

APK imzası: 18eb61a13fec2d1c2b0cce131f8b156ffbf3a638

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder