Transport It! - Idle Tycoon ikon

Transport It! - Idle Tycoon APK

v1.6.3

Transport It! - Idle Tycoon APK oyunu ile nakliye şirketlerinin kralı olun.


Kendinize ait bir nakliye şirketini kontrol edeceğiniz oyun, idle ve tycoon tarzını başarılı bir kurguyla karşınıza getiriyor. Oyunun başında kendi şirketinizi kuruyor ve ilk kamyonunuzu satın alarak görevlere başlıyorsunuz. Kamyon dedik ama bu oyunda kamyon sürme yok. Onun yerine eşleştirme tarzı bir kurgu var: Farklı renkteki yükleri doğru kamyonlara yüklemeniz ve nakliye işine başlamanız gerek. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, bir kamyona aynı renkteki yükleri yüklemenize izin veriliyor. Yanlış yük eklerseniz kazandığınız para azalıyor.


Transport It! hem idle hem de tycoon tarzını seven oyuncular için gayet ideal bir yapım. Dokunma, renk eşleştirme ve zengin olma gibi sevilen tarzların hepsi oyunda bulunuyor. 8-bit piksel grafikleri, eğlenceli yapısı ve akıcı oyun kurgusu ile öne çıkan oyunu oynamak için Transport It! - Idle Tycoon APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Transport It! - Idle Tycoon nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Transport It! - Idle Tycoon APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Transport It! - Idle Tycoon ekran görüntüleri Transport It! - Idle Tycoon ekran görüntüleri Transport It! - Idle Tycoon ekran görüntüleri Transport It! - Idle Tycoon ekran görüntüleri Transport It! - Idle Tycoon ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder