Ultimate Offroad Simulator ikon

Ultimate Offroad Simulator APK

v1.7.10

Ultimate Offroad Simulator Açıklama

Ultimate Offroad Simulator APK, Android için geliştirilen başarılı bir SUV araç simülasyonu oyunudur.


Gerçekçi fizik modellemesine sahip olan Ultimate Offroad Simulator oyununda SUV türü arabalarla sürüş keyfini yaşayın. Başlangıçta giriş seviyesi bir araba modeliyle oyunun ilk bölümlerini oynuyorsunuz, kazanacağınız ödül paralarını kullanarak daha yeni araçların kilitlerini açmanız mümkün. Bunun dışında ayrıca arabanızı kendi zevkinize göre tasarlayabileceğiniz modifiye seçenekleriniz var. Sınırsız olan bu seçenekler tamamen sizin hayal gücünüze hitap edecek kadar çok sayıda.


Ultimate Offroad Simulator'da açık dünya haritası bulunuyor. Yani oyunda yer alan haritanın ucu bucağı yok, üstelik gitmek istediğiniz her yere gitmekte serbestsiniz. Yapmanız gereken SUV arabanıza atlamak ve sürmek. Yalnız unutmayın, OffRoad tarzı engebeli arazilerde araba sürmeye deniyor. Bu nedenle oyundaki yollar genelde engebeli ve bozuk. Tabii ki asfalt yollar da var ancak oyunun keyfini bahsettiğimiz taşlı, çukurlu ve dağ yollarında çıkarabilirsiniz.


Araba sürme oyunları arasında oldukça popüler olan bu yapım tamamen ücretsiz. Kaliteli grafikleri, başarılı fizik yapısı ve akıcı kontrolleri sayesinde severek oynayacağınıza emin olabilirsiniz. Ultimate Offroad Simulator APK dosyasını ücretsiz hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Ultimate Offroad Simulator ekran görüntüleri Ultimate Offroad Simulator ekran görüntüleri Ultimate Offroad Simulator ekran görüntüleri Ultimate Offroad Simulator ekran görüntüleri Ultimate Offroad Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.10

GeliştiriciSir Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi06.10.2022 - 15:42

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 171 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11155

GÜVENLİKİndireceğiniz Ultimate Offroad Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sir.racing.ultimateoffroadsimulator

APK imzası: 9330ab24440eb3745fd892abf35624c7524f5f39

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder