Idle Life Sim - Simulator Game ikon

Idle Life Sim - Simulator Game APK

v1.0.2

Idle Life Sim - Simulator Game Açıklama

Idle Life Sim oyunu ile sanal karakterin hayatını kontrol edin.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Idle Life Sim - Simulator Game oyununda kendinize ait bir karakter seçiyor ve onun tüm hayatıyla ilgileniyorsunuz. Oyun bir nevi hayat kontrol etme oyunu ve tabii ki sanal. Avatar ismi verilen karakterlerden birisini seçerek bu simülasyona başlıyor ve küçüklüğünden yetişkin bir insan olana kadar her şeyiyle ilgileniyorsunuz.


Idle Life Sim'in en önemli tarafı, vereceğiniz kararlardan karakterin doğrudan etkilenmesi. Yani karakterin hayatı, sizin kararlarınıza göre şekilleniyor. Aslında bu gerçek hayatımızda da böyle ama sanal hayattaki oyuna devam edebilmek için doğru kararlar vermeniz şart.


Android telefon ve tabletlerde oynanabilen Idle Life Sim, hayat kontrolü açısından birçok özelliğe sahip. Avatar karakterinizi özelleştirmek, ev dekorasyonu, okul hayatı, iş hayatı ve oyundaki diğer karakterlerle olan ilişkileri gibi çok geniş bir görev alanınız var. Örneğin, okul bittikten sonra karakterinizin sporcu, iş insanı, memur veya esnaf olması gibi seçimler oyununuzu doğrudan etkiliyor. Bu nedenle karakterinizin nasıl bir hayat yaşamasını istiyorsanız, seçimlerinizi de ona göre yapmanız gerekiyor.


Oyunun grafikleri mükemmel denecek kadar başarılı. Sezgisel kontroller ve akıcı oyun hikayesi de oyun deneyimini ve keyfini arttıran özellikler arasında. Simülasyon tabanlı sanal hayat oyunlarını seviyorsanız Idle Life Sim kesinlikle size göre. Idle Life Sim APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirin, oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Idle Life Sim - Simulator Game ekran görüntüleri Idle Life Sim - Simulator Game ekran görüntüleri Idle Life Sim - Simulator Game ekran görüntüleri Idle Life Sim - Simulator Game ekran görüntüleri Idle Life Sim - Simulator Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.2

GeliştiriciCodigames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi15.05.2020 - 13:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme58

Dosya boyutu 78.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10403

GÜVENLİKİndireceğiniz Idle Life Sim - Simulator Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.codigames.idle.game.tycoon.life.sims

APK imzası: bdb82519381038067381695aa2d169742b31cba4

Idle Life Sim - Simulator Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Idle Life Sim - Simulator Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder