PickCrafter ikon

PickCrafter APK

v5.2.03

PickCrafter piksel grafiklerle geliştirilen popüler bir madencilik oyunu.


Simülasyon türündeki oyunda belli şartlara sahip arazilerde maden bulmak için kazılar yapıyorsunuz. Kazıları genelde ekrana dokunarak yapıyorsunuz, ancak isterseniz telefonunuzu hareket ettirerek de kazabilirsiniz. Hatta telefonu salladığınızda kazı işlemi daha güçlü ve hızlı oluyor. Ayrıca, arazi zorlukları madenin değerine göre değişiyor, bu nedenle bazen kazmayla kazacak bazen de TNT ile patlatacaksınız.


Oyundaki araziler blok şeklinde geliştirildiği için Minecraft ve ROBLOX'a benzer bir kazı deneyimi yaşıyorsunuz. Altın, elmas, zümrüt ve daha birçok cevher türü oyunda kendisine yer bulmuş. Değerli madenleri buldukça bölümlerden kazandığınız puanlar artıyor, aynı zamanda başarınıza bağlı olarak mücevher sandıklarını sürpriz olarak kazanma şansınız var.


Simülasyon madenciliği oyunu ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor, piksel grafikleriyle eğlenceli animasyonlara sahip olan PickCrafter'i hemen indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

PickCrafter ekran görüntüleri PickCrafter ekran görüntüleri PickCrafter ekran görüntüleri PickCrafter ekran görüntüleri PickCrafter ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

PickCrafter APK son versiyon ile;

Yumurta Avı etkinliği eklenmiş,

Yeni hedef ve ödüller eklenmiş,

Hata düzeltmeleri yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder