FarmVille 3 Hayvan Sevgisi ikon

FarmVille 3 Hayvan Sevgisi APK

v1.11.19346

Efsane çiftlik oyunu yepyeni FarmVille 3 Hayvan Sevgisi ile karşımızda.


En çok oynanan çiftlik oyunları arasında bulunan FarmVille serisi yepyeni hikaye ile oyun severlerin karşısında. Kendi çiftliğinizi kuracağınız oyunda hem tarım ürünleri hem de hayvan üreteceksiniz. FarmVille 3 yeni serisinde hayvan sevgisini ön plana aldığı için çiftlikte yetiştireceğiniz tarım ürünlerini hayvanlara göre belirlemeniz gerekiyor. Bunun dışında inek, koyun, keçi, boğa ve tavuk gibi çiftlik hayvanlarını yetiştirecek, süt ve yumurta gibi hayvan ürünlerini satma görevlerini tamamlamaya çalışacaksınız.


Bildiğiniz gibi çiftçiler yetiştirdiği ürünleri pazarda satarak para kazanıyor. FarmVille'de de oyunun pazar yerinde satış yapacak, kazanacağınız para sayesinde çiftliğinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Üstelik bu sefer isterseniz süt ürünlerini kullanarak yapacağınız kek ve pasta gibi hamur ürünlerini de pazarda satmanız mümkün. Tek yapmanız gereken buğdayı ve süt ürünlerini yetiştirmek, daha sonra istediğiniz ürünü mutfakta hazırlamak.


Android çiftlik oyunları arasında yer alan FarmVille 3 Hayvan Sevgisi kısa sürede milyonlarca oyuncuya ulaşmayı başardı. Oyunu oynamak için FarmVille 3 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

FarmVille 3 Hayvan Sevgisi nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. FarmVille 3 Hayvan Sevgisi APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
FarmVille 3 Hayvan Sevgisi ekran görüntüleri FarmVille 3 Hayvan Sevgisi ekran görüntüleri FarmVille 3 Hayvan Sevgisi ekran görüntüleri FarmVille 3 Hayvan Sevgisi ekran görüntüleri FarmVille 3 Hayvan Sevgisi ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder