Jurassic World™: The Game ikon

Jurassic World™: The Game APK

v1.61.10

Jurassic World™: The Game Açıklama

Dinozorlar Jurassic World™: The Game oyunu ile karşı karşıya geliyor.


Jurassic World film serisinin resmi oyunu olarak geliştirilen bu oyunda 200'den fazla dinozor türünü yetiştirecek ve gerçek oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Simülasyon tabanlı oyun yapısına sahip olan Jurassic World The Game'de her oyuncunun kendine ait bir bölgesi var. Burasını filmden bildiğimiz dinozor parkı gibi düşünebilirsiniz. İlk olarak bu parkı inşa ederek genişleteceğiniz bölgede dinozor yetiştiriciliği yaparak oyuna başlıyor ve seviyenize göre yeni türler üretmeye başlıyorsunuz.


Jurassic World The Game'de temel göreviniz dinozorları yetiştirmek olsa da parkınızı büyütmek ve yeteneklerinizi sergilemek için gerçek zamanlı savaşlara katılmanız gerekiyor. Sizin gibi dinozor yetiştiren oyunculara karşı savaşırken başarılı olmanın tek yolu, güçlü dinozor yetiştirmek. Bunu yapmanızı sağlayan en önemli etken dinozorlarınızın günlük bakımı, yemekleri ve gelişmesini düzenli olarak yerine getirmek. Günlük görevleri eksiksiz olarak tamamladığınızda hem bölgeniz hem de dinozorlarınız oldukça güçleniyor.


Ludia stüdyosunun geliştirdiği Jurassic World The Game'in grafikleri oldukça kaliteli. Ejderha ve dinozor yetiştiriciliğine dayalı Android simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olmalı. Jurassic World The Game APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Jurassic World™: The Game APK son sürüm ile yeni pass sezonu eklenmiş ve oyundaki bağlantı hataları düzeltilmiş.

 Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.61.10

GeliştiriciLudia Inc.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi03.07.2019 - 12:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme821

Dosya boyutu 49.1 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9703

GÜVENLİKİndireceğiniz Jurassic World™: The Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.ludia.jurassicworld

APK imzası: eb5c297ff9098faf4cd9944b5ed2b4da32949512

Jurassic World™: The Game eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Jurassic World™: The Game versiyonları:
  • 1. Jurassic World™: The Game v1.35.8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.3

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder