Jurassic World™: The Game ikon

Jurassic World™: The Game APK

v1.35.8

Dinozorlar Jurassic World™: The Game oyunu ile karşı karşıya geliyor.


Jurassic World film serisinin resmi oyunu olarak geliştirilen bu oyunda 200'den fazla dinozor türünü yetiştirecek ve gerçek oyunculara karşı mücadele edeceksiniz. Simülasyon tabanlı oyun yapısına sahip olan Jurassic World The Game'de her oyuncunun kendine ait bir bölgesi var. Burasını filmden bildiğimiz dinozor parkı gibi düşünebilirsiniz. İlk olarak bu parkı inşa ederek genişleteceğiniz bölgede dinozor yetiştiriciliği yaparak oyuna başlıyor ve seviyenize göre yeni türler üretmeye başlıyorsunuz.


Jurassic World The Game'de temel göreviniz dinozorları yetiştirmek olsa da parkınızı büyütmek ve yeteneklerinizi sergilemek için gerçek zamanlı savaşlara katılmanız gerekiyor. Sizin gibi dinozor yetiştiren oyunculara karşı savaşırken başarılı olmanın tek yolu, güçlü dinozor yetiştirmek. Bunu yapmanızı sağlayan en önemli etken dinozorlarınızın günlük bakımı, yemekleri ve gelişmesini düzenli olarak yerine getirmek. Günlük görevleri eksiksiz olarak tamamladığınızda hem bölgeniz hem de dinozorlarınız oldukça güçleniyor.


Ludia stüdyosunun geliştirdiği Jurassic World The Game'in grafikleri oldukça kaliteli. Ejderha ve dinozor yetiştiriciliğine dayalı Android simülasyon oyunlarını seviyorsanız bu oyun kesinlikle listenizde olmalı. Jurassic World The Game APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

 Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri  Jurassic World™: The Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder