Town City ikon

Town City APK

v2.5.1

Town City Açıklama

Town City oyunuyla kendi cennet şehrinizi kurun ve yönetin.


Küçük bir köyle başladığınız oyunda kasabadan büyük bir şehire, şehirden de metropole doğru uzun bir serüven sizi bekliyor. Oyundaki esas göreviniz aslında belediye başkanlığı ve en önemli göreviniz geri kalmış köyünüzü geliştirmek. Bu gelişim için 300'den fazla gökdelen, çiftlik, mağaza ve restoran gibi bina türü mevcut.


Town City'de kuracağınız şehrin sınırı yok gibi bir şey. Egzotik tek bir ada üzerinde başlayacağınız oyunda toplamda 6 farklı adaya kadar şehri büyütebiliyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan şeyse tabii ki oyun parası. Şehrinizde kuracağınız ve ticaret yapmanızı sağlayan dükkanlardan elde edeceğiniz paralar sizin için iyi bir gelir kaynağı oluyor, bu nedenle ihmal etmemenizde fayda var.


Sparkling Society stüdyosunun geliştirdiği Town City hem grafikleri hem de oyun kurgusu ile ilgi çekmeyi başarıyor. Android şehir kurma ve yönetme simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Town City kesinlikle iyi bir alternatif. Town City APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Town City APK güncel sürümünde oynanışa yönelik geliştirmeler yapılmış.

Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.5.1

GeliştiriciSparkling Society

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi06.02.2019 - 13:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme80

Dosya boyutu 69.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9328

GÜVENLİKİndireceğiniz Town City APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.sparklingsocietysims.towncityparadisebuildingsimgame

APK imzası: 1576bab36d64d65863054b9b43232986caf30ba1

Town City eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Town City versiyonları:
  • 1. Town City v2.0.0

Town City nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Town City APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder