Town City ikon

Town City APK

v2.0.0

Town City oyunuyla kendi cennet şehrinizi kurun ve yönetin.

 

Küçük bir köyle başladığınız oyunda kasabadan büyük bir şehire, şehirden de metropole doğru uzun bir serüven sizi bekliyor. Oyundaki esas göreviniz aslında belediye başkanlığı ve en önemli göreviniz geri kalmış köyünüzü geliştirmek. Bu gelişim için 300'den fazla gökdelen, çiftlik, mağaza ve restoran gibi bina türü mevcut.

 

Town City'de kuracağınız şehrin sınırı yok gibi bir şey. Egzotik tek bir ada üzerinde başlayacağınız oyunda toplamda 6 farklı adaya kadar şehri büyütebiliyorsunuz. Bunun için ihtiyacınız olan şeyse tabii ki oyun parası. Şehrinizde kuracağınız ve ticaret yapmanızı sağlayan dükkanlardan elde edeceğiniz paralar sizin için iyi bir gelir kaynağı oluyor, bu nedenle ihmal etmemenizde fayda var.

 

Sparkling Society stüdyosunun geliştirdiği Town City hem grafikleri hem de oyun kurgusu ile ilgi çekmeyi başarıyor. Android şehir kurma ve yönetme simülasyonu oyunlarını seviyorsanız Town City kesinlikle iyi bir alternatif. Town City APK dosyasını ücretsiz indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri Town City ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder