Euro Train Simulator ikon

Euro Train Simulator APK

v3.2.8.1

Euro Train Simulator, Android için geliştirilen başarılı bir tren simülasyonu oyunudur.


Sezgisel kullanımı ve akıcı grafikleri ile oldukça ilgi çeken Euro Train Simulator'de Avrupa ülkeleri arasında tren sürüşü görevlerini yerine getiriyorsunuz. Çoğu zaman yük bazen de yolcu taşıyacağınız görevleri tamamladıkça oyun puanları kazanıyorsunuz. Daha sonra bu puanları kullanarak tren modelinizi yenisi ile değiştirme imkanınız oluyor.


Euro Train Simulator'de hem klasik elektrikli trenler hem de hızlı tren modellerinden birçok çeşit var. Anlık hava durumu değişiklikleri, hedef istasyon haritası ve gece gündüz döngüsü ile oyun gayet keyifli bir simülasyon deneyimi sürüyor. Android simülasyon oyunları arasında tren serisi ile öne çıkan oyunu oynamak için Euro Train Simulator APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Euro Train Simulator ekran görüntüleri Euro Train Simulator ekran görüntüleri Euro Train Simulator ekran görüntüleri Euro Train Simulator ekran görüntüleri Euro Train Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

Euro Train Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Euro Train Simulator v3.2.8.1 için
Hiç güzel değil