Car Driving School: Car Games ikon

Car Driving School: Car Games APK

v2.36

Car Driving School: Car Games Açıklama

Car Driving School: Car Games APK, simülasyon tabanlı geliştirilen başarılı Android bir araba sürme oyunudur.


Araba sürmeyi seviyorsanız Car Driving School oyunu ile araba sürmenin keyfini çıkaracaksınız. Modern arabalardan klasik arabalara, ambulanslardan kamyon modellerine, B sınıfı arabalardan SUV'lere kadar geniş araba koleksiyonuna sahip olan bu oyunda araba sürmenin inceliklerini öğreneceksiniz. Oyunun temel mantığı araba sürme okulu gibi araç sürmeyi öğretmek. Elbette bir oyundan araba sürmeyi öğrenmek imkansız, ama bu oyunda kurallara uygun şekilde araba sürmek ve park etme görevlerini tamamlamak oldukça eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor.


Car Driving School: Car Games oyununda tamamlanmayı bekleyen yüzlerce seviye ve görev bulunuyor. Bu seviyelerin sınırı yükseldikçe oyunun zorluk derecesi de artıyor. Araba sürmek başlarda size kolay gelse de ilerleyen bölümlerde oyun sizi zorlayacaktır. Oyun kontrol seçenekleri oldukça geniş. Ekranda direksiyon, gaz ve fren gibi pedalların yanında ayna, vites düğmeleri ve aracın diğer özelliklerini kontrol edeceğiniz düğmeler var. Düğmelerin ekran yerleşimi güzel olduğu için arabayı kontrol etmek oldukça basit. Oyunun grafikleri orta seviye olsa da yüksek oyun keyfi bu açığı kapatıyor diyebiliriz. Car Driving School: Car Games APK dosyasını ücretsiz olarak indirip kurun ve araba sürmeye başlayın. İyi oyunlar.

Car Driving School: Car Games ekran görüntüleri Car Driving School: Car Games ekran görüntüleri Car Driving School: Car Games ekran görüntüleri Car Driving School: Car Games ekran görüntüleri Car Driving School: Car Games ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.36

GeliştiriciSpark Game Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi11 ay önce

Eklenme tarihi07.05.2023 - 12:47

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme21

Dosya boyutu 82.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11408

GÜVENLİKİndireceğiniz Car Driving School: Car Games APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.SGS.DrivingSchoolGames.RealCarParkingSimulator

APK imzası: 9bede6d5f8c58af116b89a710abe929b17390ac8

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder