Drive Simulator ikon

Drive Simulator APK

v4.0

Drive Simulator, araç sürücüsü olarak farklı görevleri yerine getirdiğiniz bir simülasyon oyunu.


Açık dünya haritasına ve çok sayıda şehre sahip olan oyun içerisinde görevleri yerine getirebileceğiniz 15 araç yer alıyor. Araçların hemen hepsi kargo, taşımacılık ve nakliye sektörlerine uygun kamyon, tır ve vinç gibi büyük araçlardan oluşuyor. Bunun sebebi de oyundaki görevlerin taşımacılık üzerine olması. Bu taşımacılık görevleri farklı şehirlerdeki havaalanı, inşaat, depo ve tersaneler arasında gerçekleşiyor. Aldığınız yükü belli bir süre içerisinde teslim etmeniz şart, aksi halde görevden kazanacağınız para puan azalmaya başlıyor.


Oyun esas olarak taşımacılık görevleri üzerine ilerliyor ancak bu görevler 5 farklı oyun modu içerisinde gruplanmış. Yani hem oynanış hem de görev farklılığına uygun seçenekler sunuluyor. Sürüş simülasyonu içerisinde geniş görev ve araç seçeneğiyle öne çıkan Drive Simulator oyununu oynamak için APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Drive Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drive Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Drive Simulator APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Drive Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Lanik8 ay önce Drive Simulator v4.0 için
Güvenlimi üye oldumda