Drive Simulator ikon

Drive Simulator APK

v2.6

Drive Simulator, araç sürücüsü olarak farklı görevleri yerine getirdiğiniz bir simülasyon oyunu.

 

Açık dünya haritasına ve çok sayıda şehre sahip olan oyun içerisinde görevleri yerine getirebileceğiniz 15 araç yer alıyor. Araçların hemen hepsi kargo, taşımacılık ve nakliye sektörlerine uygun kamyon, tır ve vinç gibi büyük araçlardan oluşuyor. Bunun sebebi de oyundaki görevlerin taşımacılık üzerine olması. Bu taşımacılık görevleri farklı şehirlerdeki havaalanı, inşaat, depo ve tersaneler arasında gerçekleşiyor. Aldığınız yükü belli bir süre içerisinde teslim etmeniz şart, aksi halde görevden kazanacağınız para puan azalmaya başlıyor.

 

Oyun esas olarak taşımacılık görevleri üzerine ilerliyor ancak bu görevler 5 farklı oyun modu içerisinde gruplanmış. Yani hem oynanış hem de görev farklılığına uygun seçenekler sunuluyor. Sürüş simülasyonu içerisinde geniş görev ve araç seçeneğiyle öne çıkan Drive Simulator oyununu oynamak için APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder