Drive Simulator ikon

Drive Simulator APK

v4.0

Drive Simulator Açıklama

Drive Simulator, araç sürücüsü olarak farklı görevleri yerine getirdiğiniz bir simülasyon oyunu.


Açık dünya haritasına ve çok sayıda şehre sahip olan oyun içerisinde görevleri yerine getirebileceğiniz 15 araç yer alıyor. Araçların hemen hepsi kargo, taşımacılık ve nakliye sektörlerine uygun kamyon, tır ve vinç gibi büyük araçlardan oluşuyor. Bunun sebebi de oyundaki görevlerin taşımacılık üzerine olması. Bu taşımacılık görevleri farklı şehirlerdeki havaalanı, inşaat, depo ve tersaneler arasında gerçekleşiyor. Aldığınız yükü belli bir süre içerisinde teslim etmeniz şart, aksi halde görevden kazanacağınız para puan azalmaya başlıyor.


Oyun esas olarak taşımacılık görevleri üzerine ilerliyor ancak bu görevler 5 farklı oyun modu içerisinde gruplanmış. Yani hem oynanış hem de görev farklılığına uygun seçenekler sunuluyor. Sürüş simülasyonu içerisinde geniş görev ve araç seçeneğiyle öne çıkan Drive Simulator oyununu oynamak için APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Drive Simulator APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri Drive Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.0

GeliştiriciApp Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi02.01.2018 - 12:37

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme818

Dosya boyutu 110 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8076

GÜVENLİKİndireceğiniz Drive Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.dualcarbon.drivesimulator2016Lite

APK imzası: 62bb4acb31e8874d52680f5f085820c751acdd42

Drive Simulator eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Drive Simulator versiyonları:
  • 1. Drive Simulator v2.6

Drive Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drive Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.3

6 kullanıcı oyuna göre

Drive Simulator için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Lanik3 yıl önce Drive Simulator v4.0 için
Güvenlimi üye oldumda