Bubbu 2 - Hayvan Krallığım ikon

Bubbu 2 - Hayvan Krallığım APK

v1.14

Bubbu 2 - Hayvan Krallığım Açıklama

Bubbu 2 - Hayvan Krallığım APK oyunu ile sevimli kedi Bubbu ve arkadaşlarının macerasına ortak olacaksınız.


Simülasyon tabanlı geliştirilen Bubbu 2 geniş içeriği ve eğlenceli oyun hikayesi ile oynamaktan keyif alacağınız bir Android oyun. Sevimli sanal kediyi kontrol edeceğiniz bu oyunda ev işlerinden uzay misyonuna kadar birçok görev sizi bekliyor. Sanal evcil hayvan oyunlarında bildiğiniz gibi genelde kedilerin bakımıyla görevli olursunuz. Ancak Bubbu 2 oyununda kedinizle birlikte uzaya kadar çıkacak ve orada size verilen görevleri tamamlamaya çalışacaksınız.


Oyundaki ana karakter tabii ki kedimiz Bubbu. Ancak arkadaşlarını da oyuna dahil edebilirsiniz. Bunun için oyun içerisindeki kuluçkahaneye gidin ve hayvan yumurtalarından istediğiniz hayvanı alarak oyuna ekleyin. Böylece hem ilgileneceğiniz hayvan artacak hem de kedimiz Bubbu'ya arkada olacak. Tüm canlılar gibi hayvanların da hasta olduğunu unutmayın. Kedimiz hastalandığında onu hastaneye götürmeli, acıktığında karnını doyurmalı ve kirlendiğinde banyo yaptırmalısınız.


Bubadu stüdyosu tarafından geliştirilen Bubbu 2, geniş içeriği ve keyifli oyun yapısı sayesinde gayet eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. Tamamen ücretsiz olan bu oyunu oynamak için Bubbu 2 APK dosyasını hemen indirip cihazınıza kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Bubbu 2 - Hayvan Krallığım ekran görüntüleri Bubbu 2 - Hayvan Krallığım ekran görüntüleri Bubbu 2 - Hayvan Krallığım ekran görüntüleri Bubbu 2 - Hayvan Krallığım ekran görüntüleri Bubbu 2 - Hayvan Krallığım ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.14

GeliştiriciBubadu

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 ay önce

Eklenme tarihi21.01.2024 - 09:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme19

Dosya boyutu 136 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11586

GÜVENLİKİndireceğiniz Bubbu 2 - Hayvan Krallığım APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bubadu.bubbu2

APK imzası: 78caf31a8f37fabab0379622e74bef98d9474b38

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder