Drive and Park ikon

Drive and Park APK

v1.0.8

Drive and Park APK oyunu, aracı park etme konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu gösterebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. 

 

Google Play'de 5 Milyondan fazla indirme sayısına ulaşan Drive and Park oyunu, ana cadde üzerinde hızla seyreden aracı, ana cadde üzerinde park etmeye müsait yerlere park etmeye çalışacağınız bir oyun. Oyununa başlarken aracı nasıl park etmeniz gerektiği sizlere öğretiliyor. Antrenmandan sonra artık siz park etmeye başlıyorsunuz. Park etmeniz için tek yapmanız gereken ekrana zamanında dokunmak, park etme butonuna zamanında dokunamadığınızda araç kaza yapıyor ve level yeniden başlıyor. 

 

Drive and Park oyununda her levelin sonunda sizlere araç seçme hakkı veriliyor. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da, engelli park işareti olan yerlere aracınızı park etmemeniz, aksi halde levelin başına tekrar dönüyorsunuz. Sürüş ve park tarzı oyunları seviyorsanız bu oyun sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Drive and Park APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Otomobil garajı geliştirilmiş,

Yeni araç etkinlikleri eklenmiş,

Ücretsiz yeni ödüller eklenmiş.

Yorumlar

Drive and Park için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Drive and Park v1.0.5 için
Yeni yukluyorum inşallah guzeldir