Drive and Park ikon

Drive and Park APK

v1.0.23

Drive and Park Açıklama

Drive and Park APK oyunu, aracı park etme konusunda ne kadar başarılı olduğunuzu gösterebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor.


Google Play'de 5 Milyondan fazla indirme sayısına ulaşan Drive and Park oyunu, ana cadde üzerinde hızla seyreden aracı, ana cadde üzerinde park etmeye müsait yerlere park etmeye çalışacağınız bir oyun. Oyununa başlarken aracı nasıl park etmeniz gerektiği sizlere öğretiliyor. Antrenmandan sonra artık siz park etmeye başlıyorsunuz. Park etmeniz için tek yapmanız gereken ekrana zamanında dokunmak, park etme butonuna zamanında dokunamadığınızda araç kaza yapıyor ve level yeniden başlıyor.


Drive and Park oyununda her levelin sonunda sizlere araç seçme hakkı veriliyor. Dikkat etmeniz gereken bir nokta da, engelli park işareti olan yerlere aracınızı park etmemeniz, aksi halde levelin başına tekrar dönüyorsunuz. Sürüş ve park tarzı oyunları seviyorsanız bu oyun sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Drive and Park APK dosyasını ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Drive and Park APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri Drive and Park ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.23

GeliştiriciSayGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi21.12.2018 - 22:31

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme195

Dosya boyutu 47.0 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9239

GÜVENLİKİndireceğiniz Drive and Park APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.parking.game

APK imzası: 52550dd40f5b3cc72fcf12dd94a0ef7fb8f4738f

Drive and Park eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Drive and Park versiyonları:
  • 1. Drive and Park v1.0.8
  • 2. Drive and Park v1.0.5

Drive and Park nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Drive and Park APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.8

7 kullanıcı oyuna göre

Drive and Park için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Drive and Park v1.0.5 için
Yeni yukluyorum inşallah guzeldir