Harekat TTZA ikon

Harekat TTZA APK

v1.3.2

Harekat TTZA Açıklama

Harekat TTZA, Türk askeri araçlarıyla operasyonlara katılacağınız aksiyon dolu bir oyun.


Türk yapımı olan Harekat TTZA oyunuyla Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ait askeri araçları kullanarak çeşitli harekatlara katılacak, size verilen görevleri başarıyla tamamlamaya çalışacaksınız. Oyun içerisinde toplamda 4 farklı askeri araç var. Ayrıca bunların kendi içerisinde geliştirme seçenekleri de var ve bu sayede silah envanteri genişletiliyor.


Harekat TTZA görev bazlı ilerliyor. Tamamlamanız gereken 40'tan fazla harekat var. Hepsinde de farklı araçlar ve farklı görevler sizi bekliyor. Bazen Akrep içerisinde gazlı müdahale yapacak, bazen de keskin nişancınızla teröristleri yok edeceksiniz. Oyundaki geniş görev listesi hem keyifli hem de akıcı bir oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor.


Devlaps isimli oyun stüdyosunun geliştirdiği Harekat TTZA'nın grafik kalitesi başlangıç gayet kaliteli. Takılma olmadan, başarılı 3 boyutlu detaylar ve Türkçe seslendirme ile oynanması sayesinde gayet keyifli bir yapım sizi bekliyor. Tamamen ücretsiz sunulan oyunu oynamak için Harekat TTZA APK dosyasını kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Harekat TTZA APK son sürüm güncellemesiyle oyunda yaşanan bağlantı sorunları düzeltilmiş.

Harekat TTZA ekran görüntüleri Harekat TTZA ekran görüntüleri Harekat TTZA ekran görüntüleri Harekat TTZA ekran görüntüleri Harekat TTZA ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.2

GeliştiriciDevlaps Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi03.03.2020 - 11:36

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme1603

Dosya boyutu 154 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10228

GÜVENLİKİndireceğiniz Harekat TTZA APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.devlaps.harekat_ttza

APK imzası: 6a6a6fac5908203d26d1412583892a078a61ca6b

Harekat TTZA eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Harekat TTZA versiyonları:
  • 1. Harekat TTZA v1.2.1

Harekat TTZA nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Harekat TTZA APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

6 kullanıcı oyuna göre

Harekat TTZA için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Harekat TTZA v1.2.1 için
Oyunu bizden iyi anlatmışsınız :D