Airport City ikon

Airport City APK

v7.8.4

Simülasyon tabanlı şehir kurma oyunlarına farklı bir açıdan yaklaşan Airport City, kendi havaalanı şehrinizi kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.


Bir iş insanı olarak katıldığınız oyunda dünyanın en büyük havaalanı şehrini kurmak ve diğer şehirlerle ticaret yapmak gibi kritik misyonlar yer alıyor. Android simülasyon oyunları arasında yer alan Airport City'nin başlangıcında birkaç binadan oluşan şehrinizi uzay üssünü içeren bir megapole dönüştürmek oyundaki en önemli göreviniz. Bunu başarmak için de oyundaki diğer oyuncularla kuracağınız ittifaklar kritik bir öneme sahip: diğer oyuncular hem ticaret hem de işbirliği konusunda en büyük yardımcınız durumunda.


Airport City başarılı bir çevre modellemesine sahip ama grafik kalitesi oyun kurgusuna göre biraz yetersiz kalıyor, biz daha iyi ve efektli animasyonlar beklerken sade grafik yapısıyla karşılaştık. Oyunun eleştirilecek en önemli yönü, şehir ilerlemesinin diğer oyunlara göre çok yavaş gerçekleşiyor olması. Bu benim için sorun değil derseniz, Airport City uçuş ve şehir simülasyonlarını sevenler için değerlendirilebilecek bir alternatif. Airport City APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek bu başarılı simülasyon oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder