Airport City ikon

Airport City APK

v7.8.4

Airport City Açıklama

Simülasyon tabanlı şehir kurma oyunlarına farklı bir açıdan yaklaşan Airport City, kendi havaalanı şehrinizi kurup yönettiğiniz eğlenceli bir oyun.


Bir iş insanı olarak katıldığınız oyunda dünyanın en büyük havaalanı şehrini kurmak ve diğer şehirlerle ticaret yapmak gibi kritik misyonlar yer alıyor. Android simülasyon oyunları arasında yer alan Airport City'nin başlangıcında birkaç binadan oluşan şehrinizi uzay üssünü içeren bir megapole dönüştürmek oyundaki en önemli göreviniz. Bunu başarmak için de oyundaki diğer oyuncularla kuracağınız ittifaklar kritik bir öneme sahip: diğer oyuncular hem ticaret hem de işbirliği konusunda en büyük yardımcınız durumunda.


Airport City başarılı bir çevre modellemesine sahip ama grafik kalitesi oyun kurgusuna göre biraz yetersiz kalıyor, biz daha iyi ve efektli animasyonlar beklerken sade grafik yapısıyla karşılaştık. Oyunun eleştirilecek en önemli yönü, şehir ilerlemesinin diğer oyunlara göre çok yavaş gerçekleşiyor olması. Bu benim için sorun değil derseniz, Airport City uçuş ve şehir simülasyonlarını sevenler için değerlendirilebilecek bir alternatif. Airport City APK dosyasını hızlı bir şekilde indirerek bu başarılı simülasyon oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri Airport City ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv7.8.4

GeliştiriciGame Insight

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi30.12.2019 - 14:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme753

Dosya boyutu 157 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10070

GÜVENLİKİndireceğiniz Airport City APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameinsight.airport

APK imzası: c0d0e16e210a6786213332e6f800e3bbf690a27e

Airport City eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Airport City versiyonları:
  • 1. Airport City: Airline Tycoon

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.4

11 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder