Car Parking Multiplayer ikon

Car Parking Multiplayer APK

v4.8.6.7

Car Parking Multiplayer APK dosyasını indirin, açık dünyada araba sürme keyfini yaşayın.


Car Parking Multiplayer açık dünya haritasında araba süreceğiniz başarılı bir Android simülasyon oyunu. Çok oyunculu mod, serbest sürüş modu ve polis modu birçok farklı oyun moduna sahip olan Car Parking Multiplayer'da sıkılmadan araba sürecek, araba park edecek ve polislerden kaçarak kurtulmaya çalışacaksınız.


Araba park etme ve sürüş simülasyonu oyunları arasında öne çıkan bu oyun Car Parking serisinin devamı niteliğinde. Araba park etme oyunları genelde bildiğiniz gibi sadece sürülen arabayı park etme üzerine kurulu oluyor. Car Parking Multiplayer ise çok daha fazlasını oyunculara sunuyor. Özellikle serbest araba sürüş modunda oyundaki diğer oyuncularla birlikte açık dünya haritasında yer alıyor ve aracınızı istediğiniz gibi sürebiliyorsunuz.


Oyundaki simülasyon yapısı gayet başarılı. Sezgisel kontrolleri sayesinde aracınızı rahat bir şekilde kontrol etmeniz mümkün. Ayrıca üç boyutlu grafik modellemesi sayesinde sürüş yapacağınız bölgelerdeki şehir yapısı oyunu oynarken daha fazla keyif almanızı sağlıyor. Multiplayer tabanlı geliştirilen araba sürme oyunlarını seviyorsanız Car Parking Multiplayer kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Car Parking Multiplayer APK dosyasını Cepde üzerinden ücretsiz indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Car Parking Multiplayer oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Car Parking Multiplayer nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Car Parking Multiplayer APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Car Parking Multiplayer ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer ekran görüntüleri Car Parking Multiplayer ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Car Parking Multiplayer APK son sürüm güncellemesinde yeni arabalar eklenmiş, oyun performansı optimize edilmiş.

Yorumlar

Car Parking Multiplayer için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Car Parking Multiplayer v4.8.4.2 için
iyi