Master Craft - New Crafting game ikon

Master Craft - New Crafting game APK

v4.01

Master Craft, Android cihazlarınızda severek oynayacağınız eğlenceli bir crafting ve building oyunudur.


Android sandbox yapısına benzer olan Master Craft aynı zamanda Minecraft benzeri açık bir sanal dünya kurgusuna sahip. Master Craft'ta her oyuncu kendine ait bir sanal dünya kuruyor ve çevre keşfi ile yeni materyalleri elde ediyor. Oyuncuların dikkat etmesi gereken en önemli nokta yabani canlılar. Hem tek başınıza hem de arkadaşlarınızla birlikte canavarlara karşı mücadele edebilir, klan birliklerine katılarak gücünüzü arttırabilirsiniz.


Piksel grafik modellemesine sahip olan Master Craft tamamen ücretsiz bir oyun. Sezgisel kontrolleri ve akıcı oyun kurgusu ile severek oynayacağınız oyunu Master Craft APK dosyasını indirerek hemen kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

Master Craft - New Crafting game ekran görüntüleri Master Craft - New Crafting game ekran görüntüleri Master Craft - New Crafting game ekran görüntüleri Master Craft - New Crafting game ekran görüntüleri

Yorumlar

Master Craft - New Crafting game için toplam 2 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Master Craft - New Crafting game v4.01 için
müq :) internet aynı olunca birlesıyor☻
Ziyaretçi2 yıl önce Master Craft - New Crafting game v4.01 için
Super qaqa