Tractor Driver Farm Simulator ikon

Tractor Driver Farm Simulator APK

v2.0

Tractor Driver Farm Simulator Açıklama

Tractor Driver Farm Simulator oyunuyla modern çiftçiliği deneyimleyin.


Android çiftlik oyunu olan Tractor Driver'da büyük bir açık dünya haritasına giriyor ve traktörünüzle çiftçilik görevlerini tamamlamaya çalışıyorsunuz. Oyundaki çiftlik, bahçe ve traktör tasarımlarının gayet başarılı olduğunu söyleyelim. Traktörünüzle çiftliğinizde çüt sürecek, yük taşıyacak ve hayvanlarınızın ihtiyaçlarını karşılayacaksınız.


Tractor Driver Farm Simulator'ün simülasyon yapısı gayet başarılı. Neredeyse hatasız bir şekilde oyunu oynayabiliyorsunuz. Android çiftlik oyunlarını sevenler için Tractor Driver Farm Simulator traktör şoförlüğüyle gayet ideal bir deneyim sunuyor. Tractor Driver Farm Simulator APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Tractor Driver Farm Simulator ekran görüntüleri Tractor Driver Farm Simulator ekran görüntüleri Tractor Driver Farm Simulator ekran görüntüleri Tractor Driver Farm Simulator ekran görüntüleri Tractor Driver Farm Simulator ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0

GeliştiriciGaGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi15.04.2022 - 20:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme31

Dosya boyutu 158 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11033

GÜVENLİKİndireceğiniz Tractor Driver Farm Simulator APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tractor.driver.farming.simulator.game

APK imzası: fc36ae9175939aa895f9fdb9094cf48beb8c04e0

Tractor Driver Farm Simulator nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tractor Driver Farm Simulator APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder