Tug of war ikon

Tug of war APK

v1.2.2

Simülasyon tabanlı Tug of war oyunuyla motor gücü gösterisine hazır olun.


Bildiğiniz gibi araçların motor gücü taşıyacağı güç için çok önemli. Tug of war arenasında güçlü olan araba kazanacak, ama ondan önce arabanın gücünü doğru zamanda kullanmak çok önemli. Oyunun yapısı gayet açık: Rakibinizle birbirinizi çekmeye çalışıyorsunuz. Rakibinizin arabasını çizgiyi geçirmeyi başarırsanız mücadeleyi kazanıyorsunuz.


Tug of war'da motor gücünü korumak için birçok kişiselleştirme seçeneği var. Özellikle motoru yenilemek ve güçlendirmek çekişme sırasında size büyük avantaj sağlıyor. Kendine özgü oyun yapısı ile severek oynayacağınız bu oyun hem ücretsiz hem de grafik kalitesi ile gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Tug of war APK dosyasını indirin ve çekişme mücadelesinde yer alın. İyi oyunlar.

Tug of war nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Tug of war APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Tug of war ekran görüntüleri Tug of war ekran görüntüleri Tug of war ekran görüntüleri Tug of war ekran görüntüleri Tug of war ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder